Z przykrością należy stwierdzić, że Aion: The Tower of Eternity okazało się jedną z porażek NCsoftu. Dowodem na to jest obecnie wydane oświadczenie, w którym twórcy zapowiadają zredukowanie liczby tak amerykańskich, jak i europejskich serwerów. Temat omówił Chris Hager, który odniósł się do uwag ze strony graczy. Wedle jego słów społeczność skarży się na problemy z odnajdywaniem chętnych do poszczególnych działań, brak osób przykładających się do gromadzenia surowców, a więc napędzania ogólnej ekonomii gry i niewystarczające grupy wymagane do korzystania z zawartości dla najbardziej rozwiniętych postaci.

Hager podał też nieco pozytywniejszą informację – już drugiego czerwca pojawi się aktualizacja oznaczona numerem 1.9. Patch udostępni nowe umiejętności dla każdej z klas, zmieni nieco system zadań oraz przyśpieszy rozwój postaci. Szczegóły na jej temat można znaleźć w tym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Takie gry mogą dawać rade tylko na rynku azjatycki. Czasy klonów Lineage 2 już odeszły w niepamięć. Amerykański i Europejski gracz został rozpieszczony przez jakieś WoWy i EVEy Onliny, gdzie grindowanie expa, kasy i in-game surowców jest ekscytujące i wciągające <buhehehe>Nie ale poważnie, kto w to gra?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here