Wielokrotnie pisaliśmy już o grze Leisure Suit Larry: Box Office Bust. Wiecie zatem, że ze słynnej serii gier przygodowych firmy Sierra zostało… niewiele. Tytuł ten powstał w studiu twórców Wormsów, czyli Team 17, a sama gra jest „sandboksem zawierającym elementy przygodówki”. Jeżeli jesteście zainteresowani przygodami podrywacza to sprawdźcie materiał wideo w którym Carmen Electra opowiada od Box Office Bust. My jednak skupimy się na tym co na swojej witrynie napisał o LSL twórca serii Al Lowe. Według tego miłośnika Jazzu, byłego nauczyciela muzyki oraz jednego z najsłynniejszych twórców gier w historii elektronicznej rozrywki twórcy Bob zupełnie go… zignorowali. Podczas procesu produkcyjnego ani razu nie skontaktowali się z Alem, ot choćby po to, aby ewentualnie skonsultować pewne rzeczy. Lowe napisał, że deweloperzy nowego Larry'ego nawet nie wysłali mu kopii gry do recenzji. Może bali się oceny?

Pana Lowe boli też, że według tego co do tej pory znalazł w Internecie, ta nowa gra to po prostu katastrofa. BoB jest gorszy nawet od poprzedniej części, czyli Magna Cum Laude. Średnia ocen gry według Metacritics to 28/100.

Leisure Suit Larry: Box Office Bust zadebiutował na zachodnich rynkach pod koniec marca. W naszym pięknym kraju zagramy w BoB 20 kwietnia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here