Zobacz jak wyglądają obrazki z nadciągającego tytułu Frontlines: Fuel of War, który przeznaczony został na platformy next-genowe. Oto screeny z Playstation 3.

W każdym razie pakiet jest gotowy i pozwoli nam wcielić się oczywiście w postać Aleksandra Wielkiego – jednego z najsłynniejszych wodzów w historii. Będziemy mogli powtórzyć jego podboje i zwycięstwa na wirtualnym polu walki.

Jak zapowiadają twórcy, czeka na nas ponad 30 godzin zabawy na specjalnie rozszerzonej mapie, zawierającej Macedonię, Grecję i całe starożytne imperium perskie. Co więcej, w pakiecie pojawi się też sześć bitew historycznych, które będziemy mogli odblokować jedna po drugiej. Walki z Grekami, Persami i Hindusami toczyć będzie można także w sieci i przez LAN – nawet do 17 graczy. Dziwna liczba, jakaś taka nieparzysta 🙂

Prócz macedońskiej armii Aleksandra, w grze pojawią się także Persowie i Hindusi, a także Barbarzyńcy – w sumie dostępnych będzie 60 nowych jednostek, a wśród nich takie rodzynki, jak potężne słonie bojowe Hindusów, nieśmiertelni wojownicy Persów i… półnagie łuczniczki z Indii. Myślę, że to chyba lepsze, niż grecka falanga.

A dla fanów gwiazd w grach – Brian Blessed będzie podkładał głos w przerywnikach filmowych Aleksandra. Czyli wszystkie potrzebne elementy nowoczesnej strategii mamy odhaczone. Trzeba grać!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. hmmm. . . czytam i wiem że ten RTS musi byc wspanialy, ponieważ swoją fabułę opiera na historii, po drugie uwarzam gry strategiczne, w których nie ma jeszcze broni palnej są lepsze. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here