Serwis Next Generation powołuje się na oficjalną informację prasową Ubisoftu. Wynika z niej, że przygody Altaira doprowadziły go do tłoczni. Tam w cudowny sposób „płyta matka” rozmnoży się i już trzynastego listopada trafi do sklepów w Ameryce Północnej. Wielbiciele elektronicznej rozrywki będą mogli nabyć zwykłą wersję tego tytułu i edycję kolekcjonerską. To, co nas czeka trafnie podsumowała pani producent Assassin's Creed (urocza Jade Raymond). „To olbrzymie wydarzenie dla naszego zespołu. Największą nagrodą dla nas będzie widok wszystkich graczy dobrze bawiących się tym tytułem” – mówiła przedstawicielka Ubisoftu. Życzymy więc sobie i wam właśnie tego – wielu godzin dobrej zabawy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Ten tytuł rozczarowaniem? Eee to niemożliwe. To będzie taka gra że będę ją przechodził do póki nie wypuszczą AC2:P Jeśli chodzi o informację apropo tego wydarzenia z tłoczeniem to można o tym przeczytać na oficjalnej stronce AC. Moglibyście jeszcze dodać że planowana premiera(i to chyba już się nie zmieni) jest datowana na 16. 11. 07. Czyli co czekam jeszcze tydzień dłużej.

  2. Dopiero dzis zauwazylem, ze europejska premiera AC pokrywa sie z dniem moich urodzin :OMozecie sie zlozyc na konsole wraz z gra w ramach prezentu ;D

    • konsolke wraz z gra dostarczy panu sliczna hostessa, kawior i szampana tez podac dla hrabiego?

      No ba ;DA tak na serio, to Assasin faktycznie ma zadatki do tego, by zostac gra roku jak dla mnie. W moim odczuciu jedyna powazna konkurencja dla tej gry to Call of Duty 4 oraz Mass Effect, ale jako, ze w Ubi pracuje Jade Raymond, to oczywiscie kibicuje tworcom AC ;D

  3. seether i h*j ci k***a do tego, ze cię stać na konsolę next gen, albo od**ba**go kompa to se możesz gadać, a niektórych nie stać to po co mają kupować grę która na ich sprzęcie nie ruszy, może jesteś na tyle inteligentny (w co wątpię) żeby znać przysłowie „kto pyta nie bładzi”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here