Bez wątpienie to jedna z najlepiej zapowiadających się i najbardziej wypatrywanych pozycji tego roku. Przed wami trochę ponad dwie minuty materiału filmowego, promującego tę produkcję. Zachęcamy was do przeniesienia wzroku na sam koniec newsa. Prawdopodobnie po raz ostatni oglądacie Assassin's Creed przed położeniem rąk na padzie i wcieleniem się w Altaira. Sami też już nie możemy się doczekać premiery gry. Dlatego też kończymy newsa, oglądamy zwiastun i siadamy przy oknie, z którego wypatrywać będziemy kuriera, niosącego naszą kopię tej pozycji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. mungers widzisz jak robią gry długie i kiepskie to jest źle jak dobre i krótkie to jest jeszcze gorsze. No niestety obecnie gry nie są robione w piwnicach przez pasjonatów tylko przez wielkie firmy które mają jeden cel zarabiać pieniądze. No a jeżeli gracze chcą więcej to zawsze można udostępnić odpłatnie jakiś dodatek typu nowe stroje czy jakaś nowa lokacja. No bo kożda kolejna godzina gry to setki godzin programistów grafików a to są koszta których można uniknąć.

  2. Spoko, rozumiem kto i po co robi dzisiaj gry, artów na ten temat na V było już kilka, zresztą wiadomo że każdy chce zarobić. Tak sobie tylko życzyłem, i żeby nie było – nie spodziewam się gry na 100 godzin, tylko wolałbym nie skończyć jej w 3 dni. Fajnie byłoby móc nacieszyć się grą do końca. A pomarzyć dobra rzecz, nie?

  3. Pierwsze recenzje mówią, że AC jest dość długi. Wcześniej Jade mówiła, że jeśli gracz się uprze na wszystkie poboczne questy i zbieranie bonusów, to nawet 40 godzin. W trybie „normalnym” podobno kilkanaście godzin.

  4. Takie tytuły jak ten nie wychodzą za często więc można wydać te 200zł z groszami na pozycję do której będzie się wracać;) Ja już zamówiłem swoją kopię, i tak jak pod koniec newsa czekam na kuriera. Problem tylko kiedy ja znajdę czas na granie skoro koło mam za tydzień:P Jakiś redbull i nocami chyba. Albo egzaminami będzie trzeba zaliczać:P

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here