Na Another World wychowało się całe pokolenie graczy, z piszącym te słowa włącznie. W swoim czasie był to pokaz możliwości artystycznych gier komputerowych i po prostu doskonała pozycja. Nowa wersja, zatytułowana Another World 15th Anniversary Edition, otrzyma w prezencie kilka bonusów.

Po pierwsze gra będzie obsługiwać wysokie rozdzielczości (do 2048×1536 włącznie). Pierwowzór pomykał jedynie w 320×200 pikseli, więc szok może być spory. Oprócz tego lekkiej zmianie ulegnie montaż – nowe zbliżenia i ujęcia na pewno odświeżą wrażenia płynące z obcowania z AW. Lekkiemu unowocześnieniu ulegnie sama rozgrywka, ale póki co nie wiadomo, co miałoby to dokłądnie oznaczać. Również wszystkie modele 3d zostaną stworzone od nowa.

Na płytce z grą znajdzie się film dokumentalny o powstawaniu Another World, a także wiele niespodzianek, których autorzy nie chcę na razie zdradzać. Tytuł ukaże się w marcu 2007, a my życzymy grze wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Gdzie byłaby branża, gdyby nie ten tytuł?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. Taka z niej przygodówka jak ze mnie konsolowiec. Gruby, jesteś niepoprawny :D, jak można tak szafować na prawo i lewo słowem przygodówka? 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here