Już pod koniec tego miesiąca ArmA 2 zostanie zaktualizowana. Nadchodząca łatka podniesie grę do wersji 1.05. Najważniejszą informacją dla graczy jest jednak ta, która mówi o dodatkach upchniętych do archiwum z patchem. Wielbiciele elektronicznej rozrywki, po pobraniu odpowiednich plików, będą mogli przejść mini kampanię Eagle Wind. Wcielamy się w niej w pilota śmigłowca AH-64 Apache, który jest kolejną nowością dołożoną do gry.

W akcji sprawdzimy także nowy rodzaj zabawy – When Diplomacy Fails – łączący elementy strzelania z drobinami strategii. Osoby bawiące się ArmA 2 mogą dzięki niemu wcielać się w żołnierza piechoty jak i dowódcę wojsk wydającego rozkazy poszczególnym jednostkom. W tym trybie na jednej mapie zmierzyć może się maksymalnie 32 graczy.

Zdecydowanie warto się więc zainteresować łatką i mikrododatkiem. Do czasu ich premiery możemy się zapoznać z materiałem filmowym promującym aktualizację. Znajdziecie go pod treścią tej wiadomości. Mamy też cztery fotki z gry, które za chwilę zobaczycie obok tego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here