Electronic Arts ogłosiło właśnie, że całkiem przyjemnie zapowiadający się shooter Army of Two nie pojawi się w sklepach w tym roku. Jego nowa data premiery to pierwszy kwartał przyszłego roku. Wydawca-gigant podał przyczynę opóźnienia. Jak zwykle, chodzi o dopieszczenie wszystkich elementów gry. Jak mówi prezes EA Games „Jakość gier to nasz największy priorytet. Army of Two ma potencjał by stać się jedną z franszyz istniejących przez długi czas – w tym przypadku niezbędne jest żebyśmy nie popełnili błędów przy pierwszej części. Zespół EA Montreal uważa, że dodatkowy czas spędzony na dopieszczaniu gry stworzy z niej coś niezwykłego. Zaufamy im i damy Army of Two jeszcze kilka miesięcy. Gra w sklepach pojawi się w pierwszym kwartale przyszłego roku”. Trochę się tego boimy, ale spytamy – kto następny?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Jakość gier to nasz największy priorytet. Army of Two ma potencjał by stać się jedną z franszyz istniejących przez długi czas – w tym przypadku niezbędne jest żebyśmy nie popełnili błędów przy pierwszej części.

    a idzta w diably. . . franczyza istniejaca przez dlugi czas. . . TFU! Co potem ? Army of THREE, Army of Four ? Army of 2010 ? . . . BLEH

    • a idzta w diably. . . franczyza istniejaca przez dlugi czas. . . TFU! Co potem ? Army of THREE, Army of Four ? Army of 2010 ? . . . BLEH

      Nie dokazuj bo nawet nie liznąłeś gry a już dokazujesz;->Dajmy im czasu ponieważ uważam że w co-pie może zadrygasić. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here