INFORMACJA PRASOWA

Produkcja studia DVS to unikatowe połączenie strategii turowej, klasycznego RTSa i gry RPG. Już podczas wstępnych faz projektowych założeniem developera było połączenie kilku klasycznych gatunków gier ze świeżymi pomysłami i najnowszą technologią. Dzięki temu gracze otrzymają bardzo świeże podejście do tzw. cross-overów gatunkowych. Gra została wydana w polskiej wersji językowej z napisami i dołączyła do inicjatywy Rewolucja Cenowa, dzięki czemu kosztuje 29,90 PLN.

Przypomnijmy, że wg portalu onet.pl, który wystawił grze ocenę 8/10,”Ascension to the Throne jest dobre. A nawet więcej – wyjątkowe!”

Ascension to the Throne to:

Doskonała gra z elementami RPG, rozgrywająca się w fantastycznym świecie Airath.
Strategia turowa z elementami gry RTS.
Bitwy taktyczne na dużą skalę (do 200 jednostek).
Brak jednolitego podziału na misje – pełna swoboda wyboru i obranej ścieżki.
Oryginalna i wciągająca fabuła.
Świetna grafika i efekty dźwiękowe korzystające z najnowszych technologii.
Twój bohater sam bierze czynny udział w walkach, a nie tylko dowodzi jednostkami.

OPIS GRY:

Ascension to the Throne to turowa gra strategiczna z elementami RPG. Wciel się w postać bohatera fantasy, przed którym czeka sporo wyzwań. Twoi wrogowie zrobią wszystko, aby twa zemsta i wyprawa w celu odzyskania tronu nie powiodły się. Udowodnij im swoją wyższość i dowiedź, że jesteś godny królewskich zaszczytów, dzięki swej roztropności, odwadze i męstwu. Zwiedź fascynujący świat, w którym napotkasz wiele interesujących postaci – jedne będą do ciebie nastawione wrogo, inne przyjaźnie. Pokonaj hordy wrogów, zyskaj sympatię swoich przyszłych poddanych i zasiądź na tronie krainy Airath jako prawowity jego spadkobierca.

WIĘCEJ INFORMACJI O GRZE:

– Strona o grze: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=2165
– Strona oficjalna: http://int.games.1c.ru/attt/
– Zamów grę: http://sklep.cenega.pl/index.php?m1=cart&act=add&p_id=2165

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here