Zapowiedź gry w wersji na Nintendo DS pojawiła się w jednym z większych amerykańskich sklepów internetowych. Na stronie internetowej sieci Gamestop znajdziemy informację mówiącą, że tytuł ten pojawi się w sklepach 25 września tego roku. Tego dnia do rąk graczy powinny trafić wszystkie oficjalnie zapowiedziane wydania Assassin's Creed (Xbox 360, Playstation 3, PC). Czy posiadacze przenośnych konsol „Wielkiego N” już powinni się cieszyć? Coś nam mówi, że tak. Przypominamy jednak, że informacja ta nie została potwierdzona przez japońską firmę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. No ja też czytałem że AC będzie na DS. I to dosyć dawno, tylko że proszę was jak to ma niby wyglądać:/ Konsolka jest fajna ale cała esencja tej gry korzysta z możliwości next-genowych konsol i możliwości najlepszych PC. Na PSP to jeszcze jakoś by wyglądało ale DS to chyba na siłę jest robione bo Wii takiego tytułu by nie udźwignęło. (a nintendo chce mieć swój wkład w tej „superprodukcji”(moim zdaniem).

  2. Tu raczej chodzi o $. Jak wiadomo Assasin’s Creed ma bardzo dobrą prasę, a patrząc na ilość sprzedanych DS’ów można śmiało wywnioskować, że co to by nie wydali i tak się sprzeda.

  3. Dokładnie chodzi o $, poza tym jak każda gra UBI wyjdzie pewnie jeszcze również na komórki. Bo jak na to patrze to równolegle z premiera jakieś ich gry powstaję port na komórkę. A muszę przyznać że na komórce średnio się udają te gry. Przede wszystkim przeszkadza sterowanie.

  4. Ameryki nie odkryliście. 😉 Rzeczą oczywistą jest, iż czynnikiem dominującym jest tutaj kasa. Tak jak powiedział kolega rybisiu wraz z każdą głośniejszą produkcją pojawiają się jej „mobilne odpowiedniki”. Inna sprawa, że w większości przypadków są to niegrywalne gnioty. . . Ale cóż skoro jest popyt na tego typu gierki, czemu by ich nie robić?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here