Parę godzin temu pisaliśmy o aktorce (Tera Patrick), która w pierwszym mikrododatku do Saints Row 2 zostanie naszą „ziomalką”. Teraz możemy zaś napisać o DLC do gier Ferrarri Challenge i Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena.

Dodatek do wyścigów studia System 3 pojawi się na usłudze Playstation Network w maju tego roku. Znajdziemy w nim pięć nowych aut ze stajni Ferrari. Będą to 430 Scuderia, 612 Scaglietti Sessanta, 599 GTB Fiorano, Enzo Ferrari oraz 330 P4. Dołożono do nich 28 km. trasę Nürburgring. Auta i tor będziemy mogli nabyć osobno albo w zestawie. Niestety cena dodatków nie została jeszcze podana.

Podobnie jest w przypadku mikrododatku do Assault on Dark Athena. Jego twórcy nie podali ani daty premiery ani ceny swojego DLC. Zdradzono jedynie, że umieszczono w nim pięć map, które rozbudują tryb multiplayer z odświeżonych Kronik Riddicka.

Wypatrujcie naszych newsów. Wkrótce postaramy się napisać jeszcze kilka słów na temat obu mikrododatków.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Ciagle tylko dodatki, uzupelnienia. . . Powinni zaczac sprzedawac tylko menu startowe gry, a kazdy jeden level za dodatkowa kase. . . O, i jeszcze zeby za save sie placilo!

  2. Ciiiiii. . . boro666 bo uslysza! 😀 nie poddawaj im tak dobrych pomyslów! Musza chlopaki walczyc z piratami -mikrododatkami. . . -tak sobie to wymyslili i tak sobie tlumacza nakroja kasy i bedzie git!.

  3. Nie przesadzajmy. Mikrododatki madrze wykorzystane maja sens – patrz Lost and Damned czy chociazby slaby, ale calkiem grywalny Knothole Island. Mnie sie podoba mozliwosc stworzenia nowych historii bez wydawania calego sequel’a.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here