Dokładnie 9 listopada w amerykańskich sklepach pojawi się nowa odsłona przygód tajnego agenta. Ubisoft oficjalnie poinformował o zakończeniu prac nad Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent na PC.

Gry spod znaku Harvest Moon cieszą się od lat niesłabnącym powodzeniem. Widać gracze czują pociąg do sielskiego życia na łonie natury, zaprawionego szczyptą ciężkiej pracy. Z tym większą przyjemnością donosimy o dwóch nowych grach z tej rolniczej serii: Heroes oraz The Island I Grew Up On. Po jednej dla Nintendo Wii i DS.

Dzięki nowym kontrolerom obu konsol, wiejski świat stanie się prawie namacalny. Willote zamieni się w twoich rękach w łopatę, grabki, konewkę i setki innych rzeczy jakimi każdy farmer musi posługiwać się przy pracy w polu. Wykonując odpowiednie gesty, będziesz też doił krowy i sadził rośliny, które potem z zyskiem można sprzedać na targu, a za zarobioną gotówkę kupić nowe narzędzia i zwierzęta.

Wersja gry na DS-a: The Island I Grew Up On, również mocno wspiera nowatorski sposób sterowania. Tutaj wszystkie czynności wykonasz za pomocą touch screena i stylusa.

Gry Harvest Moon są ciekawym połączeniem kilku gatunków – przygodówki, symulatora pracy na roli i gry ekonomicznej. Oprócz ciężkiej harówy czeka cię wiele innych atrakcji, jak wiejskie festiwale i konkurowanie z innymi gospodarzami o rękę miejscowej ślicznotki. Już zacieramy rączki. I zakasujemy rękawy.

Wiadomość o kontynuacj Harvest Moon cieszy tym bardziej, że gra wygląda na wymarzoną pozycję dla Nintendo Wii. Dzięki nowym sposobom interakcji ze światem gry, jakie daje wiilote, seria może wznieść się na wyżyny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here