Włosi z 10TH ART STUDIO zapowiedzieli nową przygodówkę zatytułowaną Audere Semper. W grze wcielimy się w studentkę dziennikarstwa – Elizę pracującą na pół etatu w jednej w rzymskich gazet. Pewnego dnia nasza bohaterka otrzymuje tajemniczą, zaszyfrowaną wiadomość. Tak zaczyna się wielka przygoda panny Elisy Flavi w Wiecznym Mieście. Na rozwiązanie czekają tajemnice Rzymu. Audere Semper to według samych twórców „mroczna, oryginalna historia”, 35 lokacji i ponad 15 godzin zabawy. Nad oprawą wizualną czuwa dyrektor artystyczny, pan Fabrizio Fiorentino – współpracujący z grupą Marvel i DC-Comics. Twórcy obiecują też świetne przerywniki animowane, 60 minutowy soundtrack oraz wierne odwzorowanie najważniejszych lokacji Rzymu.

Poniżej możecie obejrzeć pierwszy materiał wideo (teaser) z tej ciekawej produkcji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Nie witamy – jest ich tyle, że i tak nie zagramy we wszystkie w ciągu całego roku ;). A włoskim twórcom po beznadziejnych Tony Tough 2 i Aurorze z góry dziękujemy.

  2. Dokładnie. Ostatnimi czasy mam serdecznie dość tandetnie prerenderowanych filmików, a przede wszystkim lokacji. Osobiście wolał bym zagrać na backgroundach zmontowanych z concept artów. Czy na świecie nie ma już dobrych rysowników? Przecież nadal powstają komiksy inne niż ten chłam z Marvela. Panowie – ołówki w dłoń.

  3. Dlaczego mi to wygląda na wariację na temat Najdłuższej podróży, tylko dużo mroczniejszą? Młoda studentka, tajemnicze moce, cień przeszłości. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here