W tej chwili ich nowy projekt nie ma jeszcze nazwy. Według zapowiedzi wydawcy ma on „dostarczyć autentycznego przeżycia walk superbohaterów, które od lat było zapowiadane, ale nigdy w pełni nie zostało dostarczone”.

Spojrzeliśmy na starsze gry oparte na komiksach żeby dowiedzieć się czego brakowało i co jest potrzebne aby w pełni przenieść intensywność, emocje i świat z komiksów do bijatyki. Rzuciliśmy sobie wyzwanie – chcemy stworzyć grę, która nareszcie spełni wszystkie obietnice, które były nam dawane w starszych bijatykach” – mówi o swojej grze Kudo Tsunoda general manager EA Chicago.

Z informacji przekazanych prasie wynika, że w grze znajdziemy kolekcję „all stars” superbohaterów i łotrów znanych z komiksów. Same areny będą interaktywne, tętniące życiem a każda walka będzie jedyna w swoim rodzaju. Ciekawe ile z tych obietnic rzeczywiście zostanie spełnionych? Będziemy śledzić ten tytuł a kiedy dowiemy się czegoś nowego, napiszemy o tym na Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Fight Night 3 było świetne. Jeśli twórcy nadal się będą trzymali realistycznego sposobu walki (nawet superbohaterami) a nie jak to ma miejsce w tasiemcach w stylu VF, to zacieram macki.

  2. Swoją drogą Def Jam: Icon było słabe. . Zniszczyli to co w DJ bylo najlepsze, wiec nie wiadomo co z tego nowego dziela wyjdzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here