INFORMACJA PRASOWA

Tylko w FIFA 08 możesz poczuć się jak międzynarodowa gwiazda piłki nożnej! Ronaldinho zostanie gospodarzem nowego trybu “Footii Party with Ronaldinho”, zaprojektowanego i stworzonego wyłącznie na konsolę Wii. W tym trybie FIFA 08 oferuje wyjątkowe zabawy towarzyskie – między innymi rzuty karne i tzw. “piłkarzyki” – w trakcie których gracz po osiągnięciu odpowiedniego poziomu będzie mógł się wcielić w mistrza – Ronaldinho. Każda gra w “Footii Party” pozwoli oczywiście na zabawę wieloosobową, bawiąc fanów w każdym wieku.

Ronaldinho komentując swoją postać powiedział: – Cieszę się, że mogę także w wirtualnym świecie przekazywać pasję do futbolu. To dla mnie niezwykle ważne. Niezależnie od tego, czy grasz na murawie, czy też na konsoli we własnym domu, musi to być przyjemność i doskonała zabawa.

Kiedy Ronaldinho wkracza na murawę, wnosi do gry pasję i energię. Tego pozytywnego ducha piłki nożnej wprowadzamy właśnie do FIFA 08 na Wii – to zabawna, energiczna rozrywka, dla całej rodziny – mówi Tim Tschirner, starszy producent Electronic Arts.

Rewolucyjny system sterowania FreeMotion™ zmienia rozgrywkę na wirtualnym boisku w aktywną fizycznie zabawę towarzyską. FIFA 08 dostarczy graczom prawdziwie piłkarskich emocji, zwiększając kontrolę nad zawodnikamido poziomu dotychczas nieosiągalnego. Dzięki Piłkarskiej Akademii można będzie opanować wszystkie podstawowe i zaawansowane umiejętności kierowania zawodnikami w ramach 30 zróżnicowanych zadań. Każda lekcja uczy, jak korzystać z FreeMotion i wykonywać wszystkie niezbędne ruchy.

FIFA 08 posiada licencje wszystkich najważniejszych lig piłkarskich na świecie, łącznie z amerykańską MLS i meksykańską Primera Division oraz 28 innymi ligami z ponad 20 krajów. W tym roku możesz wybierać spośród 570 licencjonowanych klubów i ponad 14 000 piłkarzy, aby zdobyć chwałę grając ze swoimi przyjaciółmi lub przeciw nim. W zabawie na konsoli Wii będą mogły uczestniczyć cztery osoby jednocześnie!

FIFA 08 powstaje w kanadyjskim oddziale EA w Vancouver. Gra została zapowiedziana na konsole: Xbox 360™ firmy Microsoft, PLAYSTATION®3, PlayStation®2 i PSP® (PlayStation®Portable) firmy Sony, Wii™ i Nintendo DS™ firmy Nintendo oraz na komputery typu PC i komórki.

Graj w FIFA 08 i doprowadź ulubioną drużynę i zawodników do upragnionego zwycięstwa. Zahipnotyzuj obrońców swoimi umiejętnościami i graj jak prawdziwy zawodowiec. Podajesz, strzelasz i wykonujesz triki – wszystko dzięki szybkim ruchom nadgarstka, w którym trzymasz innowacyjnego Wii-lota. Kieruj grą w każdym wymiarze, wykonuj długie podania, mijaj zawodników lub zagraj bramkarzem i zatrzymaj każdego szarżującego napastnika.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Właśnie z powodu takiego „stylu” i grafiki (jak na załączonym obrazku) jednak sprzedałem swoje wii tracąc kilka stów i kupiłem „normalną” konsolę 🙂 Przynajmniej lepiej sypiam – no i żona mówiła, że mniej chrapię. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here