Ubiegłoroczne Arkham Asylum było dużym zaskoczeniem. Gry bazujące na komiksach czy filmach z reguły okazują się niewypałami, a tu… niespodzianka. Dziś zaskoczeni muszą być jednak twórcy drugiej odsłony tej pozycji, a nie wielbiciele elektronicznej rozrywki.

Po raz kolejny w sieci (między innymi na Twitterze) pojawiły się informacje, z których przynajmniej część przez jakiś czas powinna jeszcze być tajemnicą. O drugim Arkham Asylum opowiadał między innymi Kevin Conroy, który w grze użyczył głosu Człowiekowi Nietoperzowi.

W trakcie odbywającego się w Chicago Comics & Entertainment Expo Conroy zdradził, że nadchodząca gra będzie „bardzo, bardzo mroczna”. Po chwili dodał też, że klimatem ma ona przypominać animację Batman Beyond: The Return of the Joker, a w trakcie zabawy spotkamy się z wieloma superzłoczyńcami. Przy okazji niechcący potwierdził także, iż w grze zobaczymy Two-Face'a, o którym wielbiciele gier plotkowali od dnia premiery pierwszego klipu z Arkham Asylum 2.

Ta drobna wpadka zapoczątkowała niewielką „lawinę” informacji na temat nowego dzieła studia Rocksteady. Po Conroyu na temat gry wypowiedział się niejaki Maurice LaMarche, który ujawnił, że wciela się w niej w postać Mr. Freeza. Następna w kolejce była aktorka Stana Katic. Ujawniła ona na swoim Twitterze, że uczestniczyła w nagraniach, produkcji nowej gry Batman. Chwilę później dodała, że użycza głosu postaci Talii al Ghul. I choć w chwili obecnej oba jej wpisy zostały już usunięte, to i tak lotem błyskawicy obiegły sieć.

Mamy już więc trzech superzłoczyńców, do których można dodać Jokera, Harley Quinn i prawdopodobnie Bane'a. Kto następny?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here