Bójcie się Tytana! Choć pojedyncza plansza zwykle nie jest jakimś ogromnym powodem do dumy producentów, spece z Digital Illusions albo jak kto woli – DICE – już się chwalą swoim Titanem. Cóż to takiego? Z jednej strony – potężny statek kosmiczny, a z drugiej – praktycznie cała plansza do nowej strzelanki wieloosobowej z serii Battlefield.

W trakcie starcie zadaniem jednej drużyny będzie zdobyć tytułowego Tytana, drugiej – utrzymać go. Wiszący ponad polem bitwy gigant może przesądzić o powodzeniu całej wojny, więc trzeba go szybko unieszkodliwić. Specjalna grupa uderzeniowa może wsiąść do transportowca i ruszyć na spotkanie przeznaczeniu. Efekty są niesamowite – pilot musi nawigować i unikać pocisków, a zwykli żołnierze siedzą i z niepokojem czekają na rozwój wypadków. To może zszargać nerwy!

Potem jeszcze tylko przedrzeć się do centrum statku, wcisnąć w sam środek gigantyczną bombę i jazda do domu! Wykonanie takiej misji i ujrzenie na własne oczy, jak potężny statek staje w płomieniach… Battlefield 2142 może być naprawdę czymś specjalnym…

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here