Kilka chwil temu pisaliśmy o Operation Flashpoint i Call of Duty 4. Teraz do naszych newsów dołączają świeże wieści na temat Battlefield: Bad Company. Twórcy tej pozycji zdradzili, że ich strzelanka pojawi się w sklepach latem tego roku. Wiedzą o tym ci, którzy słuchają podcastów Majora Nelsona. To właśnie tam jeden z przedstawicieli studia DICE zapowiedział nadejście gry, która w przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii Battlefield koncentruje się na trybie singleplayer. Czas do premiery gry pracownicy DICE zamierzają spędzić na dopieszczaniu swojej produkcji i wygładzaniu wszystkich „nierówności”, które mogłyby nie spodobać się fanom elektronicznej rozrywki. Ok, my chętnie poczekamy jeśli tylko w sieci pojawią się jeszcze jakieś świetne, zabawne materiały filmowe z Bad Company. Te, które widzieliśmy do tej pory śmieszyły nas bardziej niż większość komedii, na które chodzimy do kina.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. W poniedziałek IGN miał rozdawać klucze do Betki na 360 najnowszego Battlefielda. Później jednak sprostowali, że była pomyłka i że betka nadejdzie w ciągu „few deys”. Wniosek z tego taki, że chłopcy z DICE nawet bety obsuwają a co tu mówić o full wersji. Lato zaczyna się 21 Czerwca, także stawiam że BC wyjdzie we wrześniu czyli jakby nie było latem. W każdym razie czekam na betkę, może w przyszłym już w przyszłym tygodniu w nią zagramy i zobaczymy ile zostało z 90% zniszczeń obiecanych podczas pierwszych zapowiedzi gry.

  2. ci co grali w dice powiedzieli ze byli nielicho zaskoczeniu zniszczeniami, a słowa a ku$% i to tez można zniszczyć nie schodziły z ust:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here