Sonic, najpopularniejszy jeż świata, z całych sił biegnie w kierunku Wii. Nowa konsola Nintendo nie powinna narzekać na brak platformerów. Ale jak to wygląda?

Nowa łatka do gry wydanej w zeszłym roku będzie nosiła numer 1.4. Poza szeregiem usprawnień i poprawionych błędów, gracze otrzymają nową mapę – Road to Jalalabad. Patch będzie dostępny za darmo, co z pewnością jest dobrą informacją dla tych, którzy nie zdecydowali się na kupno jednego z licznych dodatków z nowymi mapami, jak Special Forces, Armoured Fury czy Euro Force.

Informacja o kolejnej łatce to pozytywna wiadomość dla fanów gry, którzy przewidywali, że DICE nie poświęci już więcej czasu Battlefieldowi 2, ponieważ skupi się na jego kontynuacji – Battlefield 2142. Futurystyczna strzelanka ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Nie znana jest jeszcze data publikacji łatki 1.4. Firma informowała do tej pory, że ukaże się ona wczoraj, ale tak się nie stało. W chwili obecnej data premiery pozostaje nieokreślona. Przedstawiciel firmy poinformował media, że programiści natrafili na błąd w kodzie, który opóźnił znacząco prace na patchem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here