Variety donosi o śmierci trzydziestolatka. Na imię było mu VHS. Pozostawił dzieci – DVD, Tivo, Direct TV i VOD.

Battlefielda zna większość graczy – kolejne odsłony serii wychodziły już zarówno na komputery PC, jak i konsole, zdobywając serca fanów wojennych strzelanin z widokiem z pierwszej osoby. Ponieważ online-owe potyczki zyskują na Xboxie360 coraz więcej wielbicieli, Digital Illusion CE postanowiło stworzyć od podstaw konsolową wesję gry.

Tym co rzuca się w oczy, to grafika. Niezwykle szczegółowa i realistyczna, już dzisiaj prezentuje się świetnie, a można liczyć na to, że do premiery w 2007 roku jeszcze wypięknieje. Battlefield: Bad Company został zaprezentowany na łamach brytyjskiej edycji magazynu Official Xbox Magazine, więc póki co można mówić tylko o wersji gry na Xboxa360. Jednak producenci przebąkują po cichu, również o wersji gry na PlayStation 3, o której na pewno dowiemy się więcej już za kilka dni, podczas wystawy Games Convention w Lipsku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. E. . . To nie może być gra o. o. . . Przepiękna !Mam nadzieję, że po wyjściu Battlefield’a 2142 EA zacznie *robić konwersje* na Pieca 😉

  2. czy to nie adby rendery? Battlefield jest kolejnym powodem by kupic XBox’a 360, albo PS3. No wlasnie dylematu ciag dalszy. YO!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here