Japońska SEGA opublikowała wyniki sprzedaży kilku swoich najnowszych produkcji. W zestawieniu, na drugim miejscu wylądowała seksowna Bayonetta. Do tej pory wydawcy udało się sprzedać już ponad milion egzemplarzy tego tytułu. Taki wynik grze udało się osiągnąć w bardzo krótki czasie. Można, więc śmiało założyć, że jeszcze go poprawi, a tym samym SEGA zainteresuje się stworzeniem kolejnej odsłony gry, o której nawet już plotkowaliśmy.

Bayonetta zadowoliła się jednak miejscem drugim. A kto jest na pierwszym? Ta pozycja należy do hydraulika Mariana i ponaddźwiękowego jeża Sonica. Ich Mario&Sonic at the Olympic Winter Games wpadło w ręce prawie sześciu milionów graczy. I jak tu później mówić, że gry na Wii się nie sprzedają…?

Zestawienie zamyka Football Manager i Phantasy Star Portable 2. Pierwsza z produkcji rozeszła się w 740 tysiącach egzemplarzy. Po drugą sięgnęło trochę ponad pół miliona fanów elektronicznej rozrywki.

Nasze zdanie na temat Bayonetty poznacie po przeczytaniu recenzji autorstwa Wojtka Borowicza.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Nie dziwię się, że już milion egzemplarzy się sprzedało, świetna gierka. W porównaniu z DMC4 jest. . . przyjemniejsza?

  2. Zgadzam się w 100% z przedmówcą, gra ma w sobie to COŚ, nie mogłem się od niej oderwać, jedna z lepszych gier tego typu, w jakie miałem przyjemność grać. Niezliczona ilość combosów, celny humor, świetna grafika i muzyka. Przymierzam się do przejścia jej drugi raz – co mi się zdarza niezmiernie rzadko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here