Golden Axe: Beast Rider pojawić się ma na rynku już w październiku tego roku. Niestety raczej nie wygląda, że będzie to remake kultowej gry znanej z automatów, konsol i komputerów osobistych. Niestety okazało się, że z trzech oryginalnych bohaterów pozostała tylko seksowna amazonka o imieniu Tyris Flare. Stylizowany na howardowskiego Conana wojownik Ax Battler i ulubiona postać większości graczy – krasnolud Gilius nie będą dostępni. Nie wiadomo nawet czy w ogóle pojawią się w nowej produkcji sygnowanej przez Segę. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy zwiastun Beast Rider’a. Materiał skupia się na przedstawieniu samych bestii, choć nietrudno zauważyć, że kamera dosyć skwapliwie pokazuje krągłości naszej bohaterki. Swoją drogą to ciekawe! Każda wojowniczka w grach wideo biega niemal w negliżu. No chyba, że za pancerz uznamy kilka skórzanych pasków ściśle oplatających zgrabne uda i metalowy napierśnik w kształcie stanika.

Golden Axe: Beast Rider pojawi się na platformach Xbox 360 i Playstation 3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Nerki na wierchu, tłuszczowej warstewki ochronnej brak i nawet kataru w takim deszczu nie złapie. Mi starczy, że boso poczłapię po domu i staję się pociągający. Jak ona to robi? Układ immunologiczny ma zaiste potężny bestyjka.

  2. Z Golden Axe wprawdzie nie ma to nic a nic wspólnego, ale muszę przyznać, że zapowiada się toto na całkiem niezłego slashera. Mam tylko nadzieję, że gra będzie miała to COŚ i nie znudzi się po 3 etapach ciągłego machania żelastwem.

  3. Jestem Oldschoolowym fanem oldschoolowych gier, ale w Złoty Topór nigdy nie grałem. Może kiedyś nadrobię zaległości. Co do trailerka – średnio to wygląda. Panna to powinna pociągać i gracza i wroga (wroga potem rzucać, o ścianę). A ona taka jakaś nijaka i sztywna. Szykuje się średniak. Czekam za to na pierwsze screeny Bayonet, czy jak to tam się nazywało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here