Graliście w Prototype’a? Naszemu recenzentowi tytuł ten bardzo przypadł do gustu. Sęk w tym, że przygody Aleksa Mercera w Nowym Jorku ogarniętym przez plagę były dość marne pod względem wizualnym – co często wytykały osoby obcujące z tą produkcją. Chyba tylko animowane przerywniki były na poziomie. Cała reszta przypominała Grand Theft Auto i to niestety sprzed czasów czwartej części. Schematyczne uliczki Manhattanu, koszmarnie wyglądające pojazdy i ludzie. No, ale może coś się zmieni w zapowiedzianej właśnie dwójce? Tak jest! Od kilku dni w sieci wisi witryna z wideo-teaserem „Murder your Maker”. Teraz już oficjalnie wiemy, że ten krótki materiał wideo zapowiada kolejną odsłonę Prototype (choć trudno było nie wysnuć takich wniosków po jego obejrzeniu).

Ciekawe, czy multiplatformowy Prototype 2 będzie godnym przeciwnikiem dla drugiego inFamousa?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Męczyłem się, żeby przejść tą grę i nie dlatego, że była trudna, ale mało wciągająca. W dwójkę zagram bankowo, choć mam nadzieję, że gra będzie dużo lepsza ;}

  2. Mi się pierwszą część udało przejść do końca, oczywiście pominąłem większość misji dodatkowych. Miała fajny gameplay, sporo możliwości rozwoju, w sumie dobrą animacje głównego bohatera, fajne zdolności. To co posysało, to czasem układ klawiszy dla niektórych wygibasów no i ta grafa. . . . historia też nieszczególnie opowiedziana, a dekompozycja wątków na „znajdźki” też nie pomagał. Ciekawe jak im wyjdzie część 2, dobrze by było jak by sobie kupili jakiś silnik od konkurencji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here