Czy takim posunięciem Blizzard uspokoi fanów, którzy najgłośniej krzyczeli, że firma zdziera z nich pieniądze poprzez podzielenie tytułowej produkcji na trzy części? Tego jeszcze nie wiemy, ale w części Battle.netu poświęconej grze StarCraft II znaleźć można taki interesujący wpis.

Europejski oddział Zamieci zdradza w nim, że oprócz kampanii Terran w grze Wings of Liberty zobaczymy krótką kampanię Protossów. W zasadzie nie powiedziano na jej temat nic konkretnego oprócz tego, że nie pokierujemy w niej wszystkimi jednostkami tej frakcji, ani nie zobaczymy wszystkich jej ulepszeń i budynków. Sama kampania ma jedynie urozmaicać rozgrywkę i zapoznać wielbicieli StarCraft 2 z dodatkowymi jednostkami i innymi stylami zabawy.

Jedna z osób zasugerowała, że nowość, o której właśnie przeczytaliście kilka słów może przybrać formę prologu do Wings of Liberty. Miałby on się składać z trzech lub czterech misji i oczywiście poprzedzać zadania Terran. My musimy przyznać, że niezależnie od formy jaką przybierze, sam pomysł nam się podoba. Poprosimy jeszcze tylko o epilog Zergów i będziemy zadowoleni.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here