Od kilku dni świat drży od plotek na temat odświeżonej wersji konsoli Playstation 3, która ma zostać ponoć objawiona światu podczas czerwcowych targów E3. Oczywiście Sony zaprzecza spekulacjom, które – trzeb przyznać to szczerze – są bardzo fantastyczne. Pojawiły się dziwne zdjęcia konsoli i pudełka które możecie obejrzeć tu, tu i tu. Serwis IGN dowiedział się od “wiarygodnego pracownika sklepu GameStop”, że coś jest na rzeczy i tak dalej. Sieć po prostu puchnie od ploteczek. My także nie mogliśmy ominąć tego tematu. Czy PS3 Slim powstanie? Z pewnością! W końcu Sony od lat konsekwentnie postępuje tak z każdą generacją swoich konsol. Mniejsza wersja PS2 pojawiła się w sprzedaży 4 lata po debiucie Playstation drugiej generacji. Playstation 3 w listopadzie “stuknie” trzy lata, a więc możemy się spodziewać, że Sony już myśli nad odświeżoną wersją. Na razie możemy jedynie karmić się niepotwierdzonymi, fantastycznymi plotkami. Zobaczymy, czy na E3 pojawią się jakieś wieści.

Jako, że mamy luźny weekend to znaleźliśmy dla was ekhem… nową, ulepszoną wersję PS3. Oto Funstation 3. Nowa, lekka, zgrabna. Po prostu cud!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

 1. I zrobią z tego jeden wielki płaski naleśnik. . . Ja bym chciał żeby PS3 nie zajmowała tyle miejsca (powierzchni) na biurku i by ta konsola była bardziej kompaktowa (zwarta). Ciekawe gdzie dadzą zasilacz ?Bo to że PS3slim się ukaże jest pewne (tylko kiedy) co by odświeżyć wygląd konsoli oraz żeby, przede wszystkim „pojechać” po kosztach produkcji.

 2. Z tego co widać na zdjęciach to górna pokrywa, a nie cała konsola, więc wcale aż tak szczupła nie będzie. Cieszy mnie zmiana kroju pisma w „logo” co prawda idzie bardziej w ps2 ale na szczęście odchodzi od „spidermana”.

 3. Mi się za to zmiana czcionki niespecjalnie podoba, ta teoretycznie nowa wygląda jak z jakiś tanich podrób typu popstation. Nieszczęściem „spiderman’owej” czcionki było zaś to, że stała się za bardzo powszechna, widziałam już niejedną tanią reklamę nią pisaną.

  • Lepiej by zrobili Xbox360Slim

   Pewnie nawet o tym nie myślą ci z M$. Są zbyt podnieceni nowym Xboxem, którego składają w garażu billa. . .

 4. A Sony tak działa z PS3, że za kilka lat możesz sobie nie założyć ksywki mamps4 bo może ktoś mądry dojdzie do wniosku, że czas skończyć z głupimi zabawami i zająć się RTV, czyli tym w czym Sony jest dobre ;)chyba że też wyślą ekipę konsol do garażu gdzie ich miejsce biorąc pod uwagę generowane straty

 5. Gdyby dali laptopowego slima BD i inteligentnie zaprojektowali chlodzenie, to czemu nie? PS3 jest obrzydliwa i mega wielka. Poza tym nic na niej nie mozna postawic.

  • boro666 a co chcesz stawiać na konsoli? Paprotkę?

   Odtwarzacz DVD, wzmacniacz, inna konsole, dekoder SAT. Do wyboru, do koloru 😉

 6. Poważnie. Ja na X360 trzymam PSone. Wiem, że to może być zabójcze dla Xa (dla tej konsoli wszystko może być zabójcze, lepiej byc przezornym), ale mam dwie półki w szafce i żywcem nie ma gdzie postawic wszystkiego :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here