Gdy publikowaliśmy naszą zapowiedź Flight Simulatora X, na końcu napisaliśmy, że wiele detali na temat gry pozostaje nieznanych, w tym szczegóły odnośnie polskiej premiery, i to pomimo faktu, że tytuł trafi na zachodnie półki sklepowe w przyszłym miesiącu.

Szczegółowych informacji udzielił nam Kuba Mirski, Channel Marketing Manager w Entertainment & Devices Division Microsoft Polska. Gra ukaże się w naszym kraju już 12 października.

Z pewnością gracze otrzymają polską instrukcję, co w przypadku gry takiej, jak Flight Simulator jest niezmiernie istotne ? aby móc w pełni cieszyć się tym tytułem, wymagane jest pochłonięcie niezmierzonych tomów literatury. Udostępnienie instrukcji po polsku będzie doskonałym krokiem.

Brak natomiast informacji na temat lokalnych scenerii. Co prawda lotnisko Okęcie i największe miasta występują w grze, ale w wersji uproszczonej. Pozostaje mieć nadzieję, że Microsoft poświęci nieco uwagi polskiej edycji gry i zaktualizuje ją bieżącymi informacjami o lokalnych lotniskach oraz kompletnymi sceneriami największych miast.

Z drugiej strony brak wspomnianych elementów nie byłby tragedią. Do gry zostanie dołączony edytor, umożliwiający tworzenie własnych map. Do poprzednich wcieleń Flight Simulatora już dziś można nabyć szczegółowe scenerie Polski, stworzone przez profesjonalne zespoły. Na pewno nowy Flight Simulator będzie doskonałą okazją do zarobienia na dość licznej rzeszy fanów gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here