Wspominaśmy już, że pojawiły się informacje jakoby pierwszym dodatkiem do Grand Theft Auto 4 miałoby być San Andreas. Teraz na oficjalnym forum GTA umieszczono fotkę billboardu zachęcającego do wizyty w Los Santos. Za 299 dolarów uliczny billboard kusi wycieczką do pierwszego z miast GTA: SA. Ciekawe czy przyjdzie nam odwiedzić Groove Street? Może spotkamy postaci znane z poprzedniej części gry? Swoją drogą ciekawe czy płatne dodatki, które mają się pojawić na konsoli Microsoftu będą rzeczywiście tak ogromne jak głosi fama? Kolejne odsłony GTA III (Vice City, San Andreas itp.) były lepsze od pierwowzoru i mimo wszystko potencjał tych wirtualnych miast raczej nie będzie do końca wykorzystany jeśli zostaną zaimplementowane w “ekskluzywny kontent” dla Xboksa 360. Mówiąc wprost – chyba wolałbym pełnoprawne, napakowane animowanymi przerywnikami, nową muzyką itp. dodatki na płycie DVD/BD i politykę wydawcy podobną do tej zastosowanej w trzecim Grand Theft Auto.

Zapraszamy do naszej recenzji GTA IV Grand Theft Auto IV

[Głosów:0    Średnia:0/5]

12 KOMENTARZE

 1. Imo nie potrzebnie trzymają ludzi w niepewności. Powiedzieliby co szykują i każdy by się do tego przygotował. Swoją drogą ciekawe ile będzie to nas kosztować.

 2. Ja myślę że te dodatki na klocka wcale nie będą tego formatu. Dlaczego. . . ponieważ M$ już by się nimi chwalił. . .

 3. Sądzę ,że dodatki do GTA 4 raczej wyjdą na wszystkie platformy(na ktorych bedzie GTA IV) chyba ,że będą nieznaczące (GTAIV-zwierzaki ;P) ewentualnie z pewnym wyprzedzeniem na X-BOX ‚a bo zbyt dużo osob kupiło gta 4 na PS3 by R* przepuśćił taką szansę na zarobek. . .

 4. Nie ma szans na nowe miasto. X0 ma za maly dysk. IMO zobaczymy tylko mission pack, moze nowa grywalna postac. A na ps3 ich nie bedzie gdyz m$ juz pokryl koszty ich produkcji.

  • Nie ma szans na nowe miasto. X0 ma za maly dysk. IMO zobaczymy tylko mission pack, moze nowa grywalna postac. A na ps3 ich nie bedzie gdyz m$ juz pokryl koszty ich produkcji.

   To dlaczego wydają gry jak Halo w cyfrowej dystrybucji ?? One też zajmują dużo miejsca i nikomu to nie przeszkadza. Co do dodatków M$ nie wydałby 50 mil $ za kilka dodatkowych misji. Te pieniądze mają się zwrócić i jeszcze zarobić dlatego powinniśmy spodziewać się czegoś większego.

 5. „antalor Sądzę ,że dodatki do GTA 4 raczej wyjdą na wszystkie platformy(na ktorych bedzie GTA IV) chyba ,że będą nieznaczące (GTAIV-zwierzaki ;P) ewentualnie z pewnym wyprzedzeniem na X-BOX ‚a bo zbyt dużo osob kupiło gta 4 na PS3 by R* przepuśćił taką szansę na zarobek. . . „Ten ewentualny zarobek to 50mln$ które podobno zapłacił M$ za wyłączność na klocku;-)

 6. moim skromnym zdaniem R i MS powinni już przed premierą GTA IV odkryć karty co takiego szykują na x-klocka, Jeżeli te „dodatki” byłyby srogie to pewnikiem zwiększyłyby znacznie ilość sprzedanych konsol microsoftu.

  • moim skromnym zdaniem R i MS powinni już przed premierą GTA IV odkryć karty co takiego szykują na x-klocka, Jeżeli te „dodatki” byłyby srogie to pewnikiem zwiększyłyby znacznie ilość sprzedanych konsol microsoftu.

   i kto by kupil PS3+gre gdyby okazalo sie, ze xboxowe dodatki GTA4 oferowaly nowe miasto? Skoro dzisiaj ludzie pobieraja ktotkie 1gb dema to co ich powstrzyma zeby pobrac 3gb duzy dodatek?

 7. a mnie ciekawi jak te dodatki się zmieszcza na xboxach bez dysku? na karcie pamięci ma się zmieścic san andreas ?? :DDDDD

  • a mnie ciekawi jak te dodatki się zmieszcza na xboxach bez dysku? na karcie pamięci ma się zmieścic san andreas ?? :DDDDD

   tak samo jak dodatkami do gears of war i innych gier czyli nikt się nie pyta czy masz dysk 120gb 20 gb czy kartę pamięci 64mb dodatek zajmuje 200 mb i jak nie masz gdzie to nie możesz go pobrać tak samo jest z demami gier średno 1gb na demko i nikt się nie pyta gdzie je masz zapisać jak nie masz dysku. ( zawsze można dokupić osobno dysk).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here