W sieci pojawił się interesujący plik wideo, który ma przedstawiać minutę gameplayu z Beyond Good&Evil 2. Niestety nie opublikował go Ubisoft i nikt nie jest do końca pewien czy nie jest to zwykła „podróbka”. W materiale filmowym widzimy atrakcyjną kobietę uciekającą przed służbami porządkowymi nie przebierającymi w środkach, by ją zatrzymać. W oczy rzuca się oczywiście świetna grafika i animacja bohaterki, przy której bledną wyczyny Altaira z Assassin's Creed. O ile jednak ta dwa elementy prezentują się ciekawie, to nieustająca kanonada zupełnie nam się nie podoba. Momentalnie przypomniało nam się to, co najbardziej nas irytowało w Mirror's Edge. Zerknijcie zresztą sami na klip umieszczony przez nas pod treścią newsa i dajcie nam znać co myślicie na jego temat. My obstawiamy, że nie pochodzi on z dzieła Ubisoftu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Ale kto mówi, że tak cała gra ma wyglądac? W BGE1 też były fragmenty, kiedy trzeba było uciekać. Tutaj tez tak może być, a ten akurat prezentuje się rewelacyjnie. Od czasu do czasu mogą zarzucic Asasynem i Faith. Chyba nie cała gra będzie na tym polegała ; ). Dla mnie, jak już wspominałem w weekendowym graniu, te budynki, helikopterki, nawet ludziki, które gdzies tam sie przez ułamek sekundy przewijają, są bardzo Ancelowe. Byłbym w stanie uwierzyć, że to rzeczywiście BGE2. A świetna animacja bohaterki to pewnie zasługa tego, iż najprawdopodobniej jest to render, który ma dac tylko obraz tego, jak będzie wyglądała jakaś tam scenka.

  2. Zgadzam sie. Za dużo jest tu akcji niestandardowych, jak na grę. Jeszcze długo nie spotkamy się z gą, umożliwającą przelecenie przez zajęty kibel 😉 Render, możliwe że zostanie użyty kiedys w grze. Oczywiście, chciałbym, żeby gra oferowała takie możliwości ruchu, ale wydaje mi się to niemożliwe dla współczesnej technologii 😉

  3. Nie ma szans, żeby to był gameplay. Animacja i wachlarz ruchów IMO zdradzają render – dam sobie rękę uciąć, że to nie jest wideo z gry. To jednak nie istotne, bo bardziej mnie obchodzi, czy powstało w Ubisofcie. No, ale załóżmy nawet, ze owszem – mam strasznie mieszane uczucia. Z jednej strony dynamizm chyba jeszcze większy niż w niektórych momentach jedynki, która tym elementem potrafiła zachwycić. Z drugiej jednak, za bardzo śmierdzi to Mirror’s Edgem i to w dodatku najsłabszym jego elementem – starciami z policją. Póki co nie jestem ani na tak, ani na nie. Czekam na więcej materiałów, a BG&E 2 dalej ma u mnie ogromny kredyt zaufania. Kupuję w ciemno, choćby miało podtytuł „Raving Rabbids”

  4. Wiesz, zawsze to może być zwykły filmik, który gdzies tam po drodze się włączy, a my tylko między jedną akcja sabotożawą a drugą obejrzymy jak Jade zwiała przed policją; zupełnie nie pasuje mi to, aby miał to być trailer czy cokolwiek ukazującego gameplay. Nie ma żadnych podstaw, by podejrzewać, że takie akcje sami poprowadzimy w grze.

  5. eee tam, na GD to było ciut za dużo, dużo za dużo to Real wydaje ;))zresztą jade nawet po klamkę nie sięgnęła, więc jak mówię, równie obrze może to być tylko filmik, który kiedyś tam obejrzymy. Ciekawe ile jeszcze lat poczemy na taki wachlarz ruchów. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here