Capcom nie pozwala nam złapać oddechu. Po wielu zapowiedzianych w tym tygodniu grach, firma oficjalnie wypowiada się na temat jeszcze jednej. Jest nią konwersja doskonałego Okami na Nintendo Wii. Tytuł ten zapowiedziano w trakcie wspominanej już w innym newsie imprezy w Londynie. Jego premiery możemy się spodziewać na wiosnę przyszłego roku. Oczywiście będzie ona wykorzystywała możliwości Wiilota, który pozwoli nam lepiej kontrolować rysowanie znaków na ekranie. Kontroler przyda się także podczas walki i rozwiązywania zagadek. Kolejny znakomity tytuł trafi na Wii. Posiadacze tej konsoli powinni być w siódmym niebie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. oj opalen – nie bede cie przekonywal, ale tracisz duzo odrzucajac okami. (zwlaszcza jesli odrzucasz ja na podstawie pokrywy od śmietnika na screenie 😉 ) Faktem jest że Okami dzieli ludzi na 2 grupy – albo sie je kocha albo nie.

    • oj opalen – nie bede cie przekonywal, ale tracisz duzo odrzucajac okami. (zwlaszcza jesli odrzucasz ja na podstawie pokrywy od śmietnika na screenie 😉 ) Faktem jest że Okami dzieli ludzi na 2 grupy – albo sie je kocha albo nie.

      nie to tylko zart z tą pokrywą . . . nie podoba mi sie całe założenie bo przywodzi mi na myśl pomysły które już na nintendo były dawno.

  2. Okami jest cudowne, ciekawe i niekonwencjonalne. Niestety miałem okazję tylko troszkę pograć u kumpla, ale planuję pożyczyć sobie od niego konslokę i skończyć to cudo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here