Posiadacze Wii z Kraju Kwitnącej Wiśni już od pewnego czasu mogą rozkoszować się grą Onechanbara: Bikini Zombie Slayers. Nigdy nie słyszeliście o serii Onechanbara? To krwawe, epatujące przemocą i ociekające hmm… seksem gry, które mechaniką rozgrywki przypominają nieco uproszczonego Devil May Cry. Wcielamy się w japońskie, skąpą ubrane i hojnie obdarzone przez naturę dziewczę wywijające kataną. Bikini Zombie Slayers nie odbiega od tego schematu. Bohaterki – siostrzyczki Aya i Saki ubrane w seksowne ciuszki (szkolny mundurek, kapelusz kowbojski i kuse spodenki itp.) przedzierają się przez hordy nieumarłych tnąc na lewo i prawo. Cel? Muszą odkryć tajemnice swoich przodków i tego skąd się biorą dzie… pardon skąd się biorą Zombie… lub coś w tym rodzaju. Najlepszy opis gry znajduje się na oficjalnej stronie: Go Deep Inside Aya, Saki, and the Legend of Onechanbara in Multiple Gameplay Modes. A to świntuchy!

Już na początku przyszłego roku gra pojawi się na rynku amerykańskim. Ciekawe czy Europejczycy też będą mieli szanse poznać ten wielki hit. Tak, hit! Bo Onechanbara to w Japonii prawdziwy kult. Powstał nawet film fabularny, którego zwiastun możecie obejrzeć poniżej. Ostrzegamy, że przy tym dziele to nawet Power Rangers wygląda na ósmy cud świata.

Zapraszamy także do nowej galerii Bikini Zombie Slayers.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

 1. jaka zgodnosc w ankiecie :Dbyła chyba bijatyka w podobnych klimatach. . . Nie pamietam, czy to DoA czy SC. . . jedna k zostną przy filmiku z prawdziwymi japonkami :PEdit: doedukowałem się – specjalna edycja DoA 😉

  • Było też Bikini Karate Babes. Kicz w czystej postaci i fatality polegające na zdjęciu stanika. ;

   Ta, pamiętam to. . . tragedia.

 2. Jest tyle prześlicznych japonek, dlaczego oni do tych filmów wybierają same maszkary? Niski próg cenowy czy co?

 3. swego czasu miałem okazje podziwiać w akademiku bijatykę w której fatality wyglądało tak ze panienka biła biustem nieprzytomnego typa 🙂

 4. Zombi, krew, dziewczyny w bikini i bardzo ostre przedmioty. To przecież recepta na hit. Moim zdaniem nawet obrady sejmu byłyby znośne gdyby dodać chociaż jeden z tych elementów.

 5. Zombi, krew, dziewczyny w bikini i bardzo ostre przedmioty. To przecież recepta na hit. Moim zdaniem nawet obrady sejmu byłyby znośne gdyby dodać chociaż jeden z tych elementów.

  jeden zombii o inicjałach R. G był, ale się na dłużej nei przyjął. . .

 6. Moim zdaniem nawet obrady sejmu byłyby znośne gdyby dodać chociaż jeden z tych elementów.

  Cooo poseł Gosiewski w bikini? Zlituj się nad umęczonym narodem 😉

 7. Nie śmiej się z kolesia, który coś znaczy w partii tylko dlatego, że jest niższy od Kaczyńskiego. No i to niepełnosprawny, jeszcze rok temu poszedłbyś siedzieć. :]

 8. taa . . . Ostatnia Fantazja 14 : Gosiewski bikini games. . . Te tłumy pod kioskami (cena 9. 99) i wymagania wycięte z fallouta. . . pierwszego. . . A gratis nagie zdjęcie pani Renaty B!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here