Twórcy Bioshock widzą jak bardzo posiadacze obu wymienionych konsol chcą zagrać w ich dzieło, skoro takie plotki szybko obiegają sieć i elektryzują posiadaczy PS3 i Wii (Xboxów zapewne też, bo tracą tytuł na „prawie wyłączność”). A o co dokładnie chodzi? Na stronie studia 2K Marin pojawiło się ogłoszenie, z którego dowiedzieliśmy się o poszukiwaniach utalentowanego designera (Senior Designer). Przyszły pracownik studia musi jednak mieć doświadczenie w pracy z najnowszą konsolą Sony. Dodatkowym atutem kandydata będzie umiejętność pracy z Unreal Engine 3. Jednocześnie inne ogłoszenia mówią o możliwości znalezienia pracy przy Bioshock 2 zmierzającym na Xboxa, Wii i Playstation 3. Czyżby więc modły graczy zostały wysłuchane przez potężnych czarodziejów z 2K Games? Bioshock na każdej stacjonarnej konsoli obecnej generacji – nam się ta wizja podoba.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Zapewne ta wizja spodobałaby się także twórcom gry, bo jak już dobrze wiemy im więcej zielonych głów Washington’a tym lepiej. Nawet więcej gier, albo niemiłe komentarze w strone posiadaczy jednej z platform. Ahh. . . co pieniądze robią z ludźmi.

  2. No co mozna powiedziec? bardzo dobrze i to w zasadzie jedyna wlasciwa decyzja jaka mozna podjac. A co do Wii to wlasnie. . . ? Ja wiem, ze zabawa plazmidami za pomoca Wii lota, ale gdzie ten feeling graficzny. No coz zobaczymy.

  3. Ja to widzę tak: „chcemy kogoś kto pomoże nam to przełożyć na PS3 :)” a nie że nie wyjdzie na Xboxa no bez przesady. . . 😉

    • Na peceta już od dawna jest, a na Wii nie warto robić bo pewnie nikogo nie cieszą strzelające do siebie piksele. 😛

      Taa na pieca jest ale Bioshock 1 kolego 🙂 pozdrawiam

  4. Bioshock na Wii to jakieś nieporozumienie. Ciekawe czy w sklepach pojawi się dedykowany dla gry uniform Wielkiego Tatuśka aby lepiej można było poczuć klimat. Dodatkowo w wersji limitowanej pojawią się zapewne wodne puzzle z rurkami do hackowania. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here