Jedną z nich jest rzecz jasna wsparcie dla Pucharów – odpowiednika Xboxowych Osiągnięć. Na tym jednak nie kończą się atrakcje. Dość łatwą produkcję 2K wzbogacono o najwyższy z najwyższych poziomów trudności nazwany Survivor. Może w końcu Big Daddy będzie wyzwaniem, bo na konsoli Microsoftu weteran elektronicznej rozrywki rozkładał go bez żadnych problemów. Twórcy gry zapowiedzieli także „downloadable content”, który na wyłączność otrzymają posiadacze japońskiego superkomputera. Dodatkiem (dodatkami?) są tzw. Challenge Rooms będące rodzajem łamigłówki rozwiązywanej przy pomocy plazmidów. Czy to już wszystko? Odpowiedź na to pytanie poznacie po zaznajomieniu się z materiałem filmowym pokazanym na tegorocznych targach E3. Umieściliśmy go pod treścią newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. O Dziękuje, takie „wsparcie” od Ciebie to prawdziwy zaszczyt katamy :)A do tematu, czym innym są te ochłapy jak nie ochłapami? Rok po premierze tej gry na PC i X360, ps3 łaskawie dostaje nowy tryb, normalnie cud, miód i orzeszki.

  2. Ale to już wszyscy wiemy, a Twój komentarz hmm nie wiem mógłby być jakoś bardziej rozbudowany jak we wpisie nr. 2. To jedno słowo nadaje się w zasadzie tylko do skasowania. . . przykre, ale taka jest prawda. Choć nie chcę wymagać zbyt dużo od Ciebie skoro nawet nie chce Ci się sprawdzić ksywki którą przepisujesz (z małej litery).

  3. rafaleon ma race developer dodał jakąś pierdołkę żeby go nie zlinczowali ludzie z ps3 którzy dostana gierkę pół roku po tym jak wyszła pc/x360

  4. Coż słysząc o dodatkach na PS3 spodziewałem się znacznie więcej. . . Ale mimo iż dodatkow jest niewiele dalej gracze dostaną świetną grę jaką jest BioShock. . . lepsze TO niż nic. . .

  5. W końcu muszą posiadaczom PS3 wynagrodzić tak długi czas oczekiwania, prawda? Nie powiem, że mogliby taką wersję wydać również na X360. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here