Wbrew temu, co napisaliśmy kilka dni temu płyta, na której umieszczono podwodne miasto Rapture nie zacznie się kręcić w napędzie waszych konsol we wrześniu tego roku. Oficjalną datą premiery tej produkcji wyznaczono na październik.

Niewiele więcej wynika z krótkiego oświadczenia 2K Games znalezionego przez nas na pełnym morzu (no dobra w Internecie). Wiemy tylko, że tytuł ten na japońskiej konsoli zostanie wzbogacony o nowe możliwości i dodatkowy „content”. W tej chwili nie wiadomo jeszcze co dokładnie nim będzie. Nie zawracajmy więc sobie głowy rzeczami, o których usłyszymy kilka słów w najbliższym czasie. Zamiast tego zachęcamy was do sprawdzenia naszej galerii z pierwszymi fotkamiz Bioshock na PS3. Tylko nie dajcie sobie wmówić, że na konsoli Sony gra wygląda lepiej niż na pececie i Xboxie. Według wydawcy obie wersje mają być identyczne. Czy zbiorą więc takie same oceny? Tego dowiemy się kiedy do recenzjigry z 360tki dołączy opis Bioshock PS3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. no to czas nadszedł żeby ‚opchnąć’ Bioshocka na X360 dopóki jeszcze się trzyma cena jako taka. Pójdzie razem z CMcRae Dirt (w końcu mamy już GRIDa – jednak mnie przekonał) jako swap i w ten sposób nowe gry prawie za free.

  2. Mam nadzieję, że im się uda konwersja- nie mam ochoty oglądac później fanowskich filmików, które po raz enty (niesłusznie) pokazują, że PS3 jest gorsze i to jeszcze taki okres czasu po pierwszej (?) premierze gry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here