Zarówno Valve jak i 2K Games pochwalili się, że najnowszą, świetnie zapowiadającą się strzelankę możecie nabyć bez odchodzenia od komputera. Już w tej chwili możecie wejść na stronę (www.steamgames.com) i po wpłaceniu 49,95$ zacząć pobierać tę produkcję. W dniu premiery wystarczy ją uruchomić i już możemy się delektować zbierającą niesamowicie wysokie noty pozycją. Przy okazji Gabe Newell z Valve pochwalił się, że to dopiero pierwsza z wielu produkcji klasy A, które trafią na ich usługę sieciową. W nadchodzących sześciu miesiącach STEAM ma nas zaskoczyć jeszcze kilka razy. Czekamy więc na kolejne wieści związane z usługą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Dobry ruch. I jednym i drugim takie posuniecie natrzepie kasiory. Chociaz w Polsce raczej niepraktyczny jest zakup Bioshocka via Steam – polska wersja jezykowa jedynie w sklepach.

  2. Ja wolę mieć pudełko. Pudełko mogę postawić w widocznym miejscu by lśniło. Pudełko mogę dotknąć, powąchać (:D). Steama to mogę „jedynie” włączyć i cieszyć się grą.

    • Na pewno targetem nie jest rynek polski więc cena będzie jaka będzie ;]

      Dokładnie. Zazdroszczę trochę ludkom na Zachodzie – bo ściągnięcie Bioshocka przed czasem i uruchomienie w godzinie premiery. . . Szkoda, że w Polsce nie ma jakiegoś dobrego, przystępnego systemu E-Dystrybucji. Ale czemu się dziwić – sam Steam był przecież jednym z „Pierwszych”. Jeszcze nie wszyscy za oceanem przestawili się na taką formę dystrybucji – a jest to niewątpliwe przyszłość. Minie trochę czasu aż Polacy zaczną interesować się cyfrowym towarem.

  3. a ja jestem ciekawy czy demo też będzie dostępne w Steam??? bo wchodzić na fileplanet, i czekac w kolejce za ściągnięciem to mi sie tez nie uśmiecha 😉

  4. Przecież Steam jest skierowany do wszytkich naradowości ( no może nie wszytkich:D). Muszę przyznać, że instalowanie HL2 przez sieć to fajna sprawa. Gdzieś posiałem swoją kopię oryginalną. W zasadzie nie była mi potrzebna, gdyż logując się do systemy Steam klucze (cdkey) są w bazie Valve. Wystarczyło kliknąć na zainstaluj z listy dostępnych (zarejestrowanych) gier i wsio. Po prostu sobie idzie w tle. A najśmieśniejsze było to jak pojawiła mi się ikonka HL2 na pulpicie, a w opcji pobranych było dopiero 69%. Z nie cierpliwości kliknołem ikonkę uruchamiając grę i co. . . uruchomiła się??? Spadłem z krzesła i na głos „ale jak to przecież to się jeszcze nie ściągneło he he he”Ogólnie rzecz biorąc Steam jest fajny, ale troszkę za dużo pobiera zasobów pamięci komputera co sprawia, że moje 512 MB RAM nie „wydala” przy średnich detalach gry. 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here