Jak powszechnie wiadomo studio BioWare oprócz wyczekiwanej chyba przez wszystkich pecetowych graczy Dragon Age: Origins, które zapowiada się naprawdę znakomicie pracuje także nad Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood. Gra RPG z najszybszym jeżem świata w roli głównej pojawi się w sprzedaży już za miesiąc. O ekspansji firmy na nowe platformy chętnie opowiadał w wywiadzie dla Eurogamera główny projektant DSowego „Chronicles” pan Miles Holmes. Jak się okazuje BioWare ma chrapkę przenieść także inne swoje gry na lukratywną konsolę przenośną – co zapewne spotka się z aplauzem ze strony właściciela czyli Electronic Arts. O co chodzi? Holmes ma ogromną ochotę na Dsową wersję… Mass Effect. Miles H. argumentuje, że ewentualne przygody komandora Sheparda na przenośnej konsoli Nintendo podtrzymałyby zainteresowanie grą do czasu premiery drugiej części. Słowa Holmesa pokrywają się z tym o czym niedawno wspominał publicznie inny członek ekipy pracującej nad Sonic Chronicles – Mark Darrah wyjawił, że BioWare bardzo intensywnie myśli nad „rozszerzeniem oferty” swoich produktów na platformy Playstation Portable i Nintendo Wii.

Do tej pory sądziliśmy, że „podtrzymywać zainteresowanie” grą Mass Effect mają dodatkowe epizody takie jak Bring Down the Sky. Z pewnością wersja na Playstation 3 o której część graczy marzy od dawna również zwróciłaby ponownie uwagę na ten tytuł. No, ale mogliśmy się mylić.

Zapraszamy do naszej recenzji Mass Effect

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Szukam szczęki na podłodze. A Fallouta na Dsika? Diablo III? Może Baldur’s Gate 3 najpierw na PSP i DS ;)Tak To fajno, ze EA w ogóle nie ma wpływu na Biołer. Wcale nic a nic.

  2. Co do wypowiedzi powyżej osobiście bardzo chciałbym ujrzeć klasyki RPG w wersji DSowej – Fallout 1 czy 2 czy serię Baldur’s Gate. Jestem pewny, że maszynka poradziłaby sobie z tymi grami. Byłby to naprawdę wspaniały pomysł, jednak jak na razie na nic takiego się nie zanosi (niestety). Co do wydania Mass Effect na DSa – głupota. To tak jakby w czipsach dawali naklejki z tej gry. Po prostu wyciąganie kasy. A co do wersji na PS3 – jak najchętniej 😉

  3. Aż parsknąłem smiechem jak przeczytałem o przeniesieniu ME na DS’a. No żart tygodnia. Ktoś sobie wyobraża tego erpega na przenośnej konsoli Nintendo?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here