Ktoś na kogoś nakrzyczał. Ktoś stracił pracę i nagle płyty DVD już odpowiadają twórcom Project Gotham Racing 4. Wczoraj donosiliśmy, iż mała pojemność tego nośnika ogranicza autorów kolejnej części popularnych wyścigów. Dziś sytuacja już się zmieniła. Na oficjalnej stronie internetowej Bizarre pojawił się wpis mówiący: „Nadszedł czas abyśmy wyjaśnili tę sprawę. Pojemność płyt DVD absolutnie nie jest czynnikiem, który bierzemy pod uwagę podczas tworzenia naszych gier…PGR 4 nie jest wyjątkiem. DVD9 daje nam więcej niż potrzebujemy do stworzenia fenomenalnego przeżycia dla was wszystkich. Zamiast dwóch ‘stałych' pór dnia, tym razem zdecydowaliśmy się użyć dostępnego nam czasu do stworzenia dynamicznego systemu pogodowego, który w wiarygodny sposób kreuje bardziej ‘dramatyczną' paletę barw, która służy nam do pracy. Nigdy nie musieliśmy wycinać niczego z gier tylko po to żeby się zmieściły na płycie i prawdopodobnie nigdy tego nie zrobimy”.

Wszystko wróciło do normy. Microsoft wyda jeszcze oświadczenie, w którym pochwali swoją konsolę i wybór takiego a nie innego nośnika a widomo apokalipsy odeszło w zapomnienie. Gdyby tak wszystkie życiowe problemy mogły znikać jak kłopoty Bizarre. Ehh pomarzyć dobra rzecz.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Ehhh no comment z tymi wszystkimi debilnymi wypowiedziami. Najlepiej jakby twórcy w ogóle się nie wypowiadali, zamiast najpierw narzekać a potem pod naciskiem koloryzować. Dziecinada na maxa.

  2. Ja się tylko zastanawiam jaki był tego cel. . . Po co odwalili taką szopkę? Nie rozumiem tego. . . Niby jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, ale w tym wypadku jakoś nie mogę zrozumieć jaki zarobek mogli w tym mieć. . . No, chyba, że wczoraj posmarowało im Sony, a dzisiaj Microsoft – ale to już byłoby vanitas vanitatum. . .

  3. Vanitas vanitatum to cała ta idiotyczna walka na uszczypliwości, a najdziwniejsze jest to, że jest to przecież walka dorosłych, dojrzałych ludzi, a nie szczeniarskiego fanbojstwa. . .

  4. no tak. . jak gra ma byc po pierwsze „ślicna” a dopiero pozniej grywalna to i dvd9 okazuje sie za malym nośnikiem. . . ehhh. . . wojna na rozdzielczości 😀

  5. Ktos dostał w łape i zaczął inaczej gadac ale prawda jest takie ze niedlugo gry beda beda mialy po 10-15gb tekstur i nie upchasz 😛 wtedy trzeba bedzie do xboxa dokupic hd-dvd albo beda okrojone . . . . . a szkoda

  6. propozyszyn:dajcie na wstrzymane dopóki gra nie ujrzy światła dziennego. Od magii są min :developerzy. . . czy to od PGR$. . . czy to od lair. . . biedaczek 25gb dzwiga wiec „musi być lepszy prawie tzy razy od kaażdej gry na kloca”. . . . a to dopiero pierwsza gen gier na PS#

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here