Zaraz, zaraz? Czy przypadkiem nie powinno być tak, że to wersje konsolowe powinny próbować dorównać tej pecetowej? Panowie z Treyarch postanowili podzielić się ze światem kolejnymi rozważaniami dotyczącymi Call of Duty: Black Ops. Na początek coś, co może niepokoić – Treyarch oświadczył, że pecetowa odsłona Black Ops będzie „takim samym doświadczeniem” na PC co na konsolach. Trochę to przykre, że dziś przykraja się gry do konsolowego garnituru. Jest jednak światełko w tunelu. Tym razem jednak pecetowcy mogą odetchnąć ponieważ chyba wyciągnięto wnioski z Modern Warfare 2. Black Ops – według twórców – dostarczy takiej samej „zabawy” pecetowym graczom co wersje konsolowe, ale blaszakowy MW:BO dostanie między innymi dedykowane serwery. Mówiono o tym już wcześniej, ale po tym co działo się z Modern Warfare 2 mogliśmy mieć pewne obawy.

Więcej dowiecie się z krótkiego wywiadu poniżej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Zagram w BO i niestety trzeba się przyzwyczaić, że gry robi się pod konsole ze względów biznesowych. To trochę boli bo dziś średni bardzo komputer z kartą za 400 złotych potrafi więcej niż next-genowe current geny. Serwery dedeki no przynajmniej tutaj się ugięli pod zmasowaną krytyką MW 2I proszę mi nie pisać, że 1 rdzeniowy Cell – tak tak cell nie ma kilku rdzeni – to potęga bo okazało się, że to ślepa uliczka a 3 rdzeniowy Xbox na nikim już wrażenia nie robi

  2. Wielordzeniowosc nie jest slepa uliczka. Po prostu PS3 ma niezbyt dobra architekture z punktu widzenia programisty, a oni sami nie potrafia sie odnalezc w programowaniu wielowatkowym.

  3. niech mnie ktoś oświeci bo nie wiem niestety jak to jest z pecetową wersją MW2:czy w pierwszej misji Folley(ten czarnoskóry na strzelnicy) też uczy wykorzystywania autodocelowywania? [jest to bardzo fajna ale równocześnie irytująca sprawa w singlu jeśli chce się tylko zaliczyć tytuł] Czy w kampanii można wyłączyć celownik( ograniczyć przeszkadzajki HUD)?[to jest wK***jące poprostu]. Tam dedykowane czy nie serwery dla takiego dziadka jak ja już chyba różnicy nie robią(czasem czuję się jak pedofil kiedy słyszę bluzgi w swoim kierunku od dzieci;) ale szukać jakiś IP adresów przeglądać dziesiątki pingów czy cacy czy nie, to nie dla mnie, ja nie wnikam).

  4. boro nie napisałem, że wielordzeniowość jest ślepą uliczką. Napisałem, że Cell, który NIE JEST wielordzeniowy (PPE nie są rdzeniami!!!!) to ślepa uliczka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here