Twórcy World of Warcraft za pieniądze zarobione na tej produkcji dotychczas oraz te, które jeszcze długi czas będą dzięki niej spływały na ich konta, mogliby leżeć do góry brzuchami na Seszelach zastanawiając się, jakiego drinka by tu tym razem zamówić. Ale i tak wolą siedzieć w swoim studiu i dłubać przy kolejnym tytule.

Może się okazać, że będzie nim gra typu MMO, ale nie powiązana w żaden sposób z którymkolwiek ze światów dotychczas wykreowanych przez Blizzard. „Nie mamy póki co czego reklamować w kwestii naszego nowego MMO, bo póki co to tylko projekt” – tłumaczył na forum World of Warcraft piszący w imieniu firmy Zarhym, w poście odpowiadającym na zarzuty dotyczące kierunku, w którym ona zmierza.

„Już zapowiedzieliśmy, iż będzie to zupełnie nowa marka. Oznacza to, że wszystko tworzymy od samego początku. To ogromny proces, z którym jednak sobie radzimy. Co zresztą widać na przykładzie naszej historii” – dodał, tym samym wtórując innym osobom z Blizzard, wcześniej mówiącym o tym, że teraz zamierzają stworzyć coś nowego.

Z całą pewnością byłoby miło zobaczyć w końcu jakąś nową własność intelektualną Zamieci. Szczególnie, iż ostatnią taką uraczyli nas w roku 1998, kiedy na rynku debiutowała pierwsza część StarCrafta.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

 1. Niech stworzą MMO FPS’a. Oczywiście wszystko w klimatach WOW z takimi samymi tabelkami, HUDem coby się za bardzo nie męczyć przy robieniu tych wszystkich elementów od nowa.

 2. Ja natomiast myślę , że Blizzard zaskoczy nas wszystkich i odejdzie od klimatu fantazy i zrobi MMO o klimatach bardziej współczesnych 🙂 Mam nawet tytuł , LAWcraft. Będą 2 obozy gangsta i stróże prawa ,a to wszystko osadzone we współczesnych metropoliach. (Tak wiem poniosło mnie ale marzenia nic nie kosztują, prawda ?)

  • znowu mmo. . . a co z single?

   Jak chcesz singla w dzisiejszych czasach, to musisz sobie kupic na Allegro jakas Amige 500.

   • Jak chcesz singla w dzisiejszych czasach, to musisz sobie kupic na Allegro jakas Amige 500.

    a tam, mam w szafie zx spectrum! 😉 a co do wieloosobowej rozgrywki. . . tam to sie loilo w multi (we dwoch =D) np. w way of exploding fist.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here