Co jest nieodłącznym elementem erpegowych produkcji Blizzarda? Bez wątpienia system drzewek umiejętności, którzy kojarzymy z obu odsłon Diablo czy World of Warcraft. I tu dochodzimy do intrygującej notki z serwisu Twitter: „The skill system revision is in full force. Trees begone! I think it might be a winner. Jay says hi„. Na razie brakuje obszerniejszych wyjaśnień, jednak z ustalonych informacji faktycznie wynika, iż ekipa Zamieci zrezygnowała ze znanego systemu. Trwają więc spekulacje na temat formy rozwoju postaci, jaką zobaczymy w Diablo III.

Warto też wspomnieć, że w tym roku obchodzona jest podwójna rocznica. Z jednej strony swe piętnaste urodziny obchodzi seria Warcraft, obecna na rynku od 1994 roku. Z drugiej zaś pięciolatkiem staje się jej młodszy „brat”, World of Warcraft. Z tej okazji autorzy przygotowali specjalną podstronę, na której możecie zobaczyć m.in. wspominkowy materiał filmowy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

 1. Coraz bardziej obawiam się o D3, wciąż nowe rewelacje, które są. . . dziwne. Ale znając Blizzzard to pewnie mają 10 koncepcji każdego elementu, więc zmian do premiery (1-2-3 lata) bedzie masa.

 2. Drzewka umiejętności w D2 zmuszały ludzi do wkładania punktów (chociaż 1) w talenty, które tak na prawdę nigdy nie były w użyciu jako docelowe umiejętności. Zmieniło się do dopiero po dodaniu efektów synergii pomiędzy nimi. Jak widać Blizzard chce uniknąć tego kroku. Jak dla mnie brzmi to interesująco. Daje większą swobodę w lokowaniu punktów. Chociaż pewnie i tak trzeba będzie wpakować odpowiednią ilość punktów w umiejętności niższego poziomu tylko po to, by móc używać tych z wyższej półki – teraz jednak gracz będzie miał wybór w jakie. Jestem za.

 3. nie ma drzewek, nie można rozdawać punktów statystyk !? Co to k. . . . jest!? Może ruszać się nie trzeba będzie bo postać sama przezjdzie dalej!

  • Ja wiem, że mnie zaraz zjedzą 😉 ale co tam. . .

   nie ma drzewek, nie można rozdawać punktów statystyk !? Co to k. . . . jest!? Może ruszać się nie trzeba będzie bo postać sama przezjdzie dalej!

   śmierdzi mi to prawie jak D3 na konsole 😀

 4. Ja tam chcial bym D3 na konsole nie musial bym kompa kupowac!A narazie olewam wszystkie informacje o D3 bo do premiery 100tys rzeczy sie jeszcze zmieni! Mam dosc czekania! Jak bedzie to bedzie a narazie jest wiele innych tytulow godnych uwagi! (Bylem duzym fanem Diablo ale to czekanie mnie denerwuje no i jeszcze premiera 2011 OMG) 8/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here