Wczoraj dowiedzieliśmy się czym będzie nowa produkcja Stuarta Blacka, o której pisaliśmy parę tygodni temu. Dziś do tych wieści dołączyły pierwsze dwie grafiki z Bodycount oraz garść oficjalnych informacji na temat tego tytułu. Dowiedzieliśmy się między innymi, że gra zostanie wydana na konsolach Playstation 3 oraz Xboxie 360 w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Akcja tytułowego FPSa została osadzona w teraźniejszości. Gracz wciela się w członka (lub członków) grupy do zadań specjalnych, który eliminuje cele wyznaczana przez tajemniczą „sieć”. Nie pytajcie nas – rzeczywiście brzmi to szalenie oryginalnie, ale w chwili obecnej nie wiadomo nic więcej na temat fabuły gry.

Grę napędza silnik EGO znany chociażby z Operation Flashpoint: Dragon Rising. W dziele mistrzów kodu znajdziemy elementy otoczenia, które możemy niszczyć oraz kilka sieciowych trybów gry (w tym co-op).

W tej chwili to już wszystko co wiemy. Czekamy jednak na kolejne wieści licząc na to, że Bodycount będzie równie dobre albo i lepsze od Black. Przypominamy wam także o pierwszych fotkach z gry, które znajdziecie obok tej wiadomości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here