Ojej, chyba czeka nas kolejna seks-afera w stacji Fox News. Skoro wielką burzę wywołała niewinna scenka z Mass Effect to co powiecie na God of War: Chains of Olympus? Tak jak w poprzednich odsłonach „Boga Wojny” nasz bohater ma okazję na małe tet-a-tet z chętnymi, skąpo odzianymi dziewojami. O zgrozo! W Chains of Olympus to sam gracz będzie wykonywał , że tak powiem ruchy frykcyjne aby zaspokoić rozpustne Greczynki. Dojdzie do prawdziwej orgii. Gracze będą, nomen omen, walić spoconymi dłońmi w przyciski PSP i tak dalej. To wszystko przy akompaniamencie jęków i chrapliwych, świszczących oddechów. Zresztą zobaczcie sami. Co za perwersja! Ten falliczny kształt podrygującej świecy i spływający wosk. Telewizja Fox News już powinna szykować cykl programów.

God of War: Chains of Olympus na konsolę Playstation Portable zadebiutuje już w marcu. Gra przedstawia perypetie Kratosa sprzed wydarzeń, które znamy z pierwszej części programu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. Czego??? świecznika?;-)Podejrzewam że młodsi gracze mają uciechę choć może co niektórzy nawet”zjadą na ręcznym”. . . P. S w tramwaju:->Byle cieszyło. . .

  2. W pierwszej części zabawialiśmy 2 panienki na statku. W drugiej części 2 panienki w łaźni. Żaden news że będzie takie coś i w Chains of Olympus. A czy zazdroszczę Kratosowi? Nie! To on mi powinien zazdrościć 😀

    • Jezu a to wszystko będą widzieć grające dzieci no 😉

      http://psp.ign. com/objects/886/886122.html <— teoretycznie dzieci powinny oglądać ją jedynie na półce w sklepie 😉 17+ESRB Content Descriptors: Blood and Gore, Intense Violence, Nudity, Sexual Content

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here