Informacje o ekranizacji słynnej gry krążą od kilku lat. W momencie gdy pierwszy God of War święcił triumfy na listach przebojów w 2005 roku, a posiadacze konsoli Sony Playstation 2 otwierali usta ze zdziwienia, że tyle można wycisnąć z tego sprzętu w zaciszu gabinetów studio Universal zagwarantowało sobie wyłączność do praw ekranizacji tego tytułu. Od tamtej pory działo się niewiele. Przy okazji premier kolejnych odsłon gry (GoW 2 i Chains of Olympus na PSP) pojawiały się skąpe wieści odnośnie filmu. Teraz jednak podano jakieś konkrety. Producentem kinowych przygód Kratosa będzie Brett Ratner, który był odpowiedzialny między innymi za słynny serial Prison Break. Wyreżyserował też trzecią część filmu X-men i Godziny szczytu z Jackie Chanem i Chrisem Tuckerem. Za fabułę Boga Wojny odpowiadać ma David Self. Scenarzysta ma na swoim koncie takie hity jak: Droga do zatracenia z niezapomnianą rolą Toma Hanksa i Nawiedzony z Liamem Neesonem i Catherine Zeta-Jones.

Co do samej fabuły. Wiadomo jedynie, że ma ona opierać się przede wszystkim na historii znanej z pierwszej części gry. Kratos dyszący chęcią zemsty wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu legendarnej Puszki Pandory. Cel? Pokonanie boga Aresa.

Zapowiada się całkiem nieźle. Niestety nie podano jeszcze szczegółów o obsadzie. Ciekawe kto zagra Kratosa?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Pewnie znowu dadzą jakiegoś sucharka, który ma sławne nazwisko. Mam nadzieję że przynajmniej tym razem pójdą po rozum do głowy.

  2. zazwyczaj filmy na podstawie gier są kiepskie „niemuwie o wszystkich” dajmy nato resident evil niewyszedł im najlepiej , trzymam kciuki że tego niezwalą :/

  3. Racja filmy na podstawie są gier kiepskie. Ale świetnie by było,gdyby film był taki jak GOD Of WAR. . . hekto litry krwi. . . A tak z ciekawości czy to jest potwierdzone. . . czy to jest znów NEWS na temat „Ekranizacji Gears of War”. Głośno było i ucichło.

  4. Proponuję stworzenie filmu w podobny sposób jak powstało „300”. Oglądając „300” cały czas miałem przed oczyma Kratosa. A w roli Kratosa widzę:Billa Goldberga http://images. techtree. com/ttimages/story/80363_kratos. jpgAdoni Morpis (bardziej przypakowanego)Bruce Payne (bardziej przypakowanego)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here