Wcześniej jednak pojawi się w amerykańskiej części usługi sieciowej Sony. Mieliśmy was nie zachęcać do korzystania z fikcyjnych kont na Playstation Network, ale tym razem naprawdę warto to zrobić (nie wydacie nas prawda?). To właśnie na PSN US pojawiła się wersja demonstracyjna kieszonkowych przygód Kratosa. Demo God of War: Chains of Olympus waży zaledwie 164MB, więc nie powinniście mieć problemów z pobraniem go. Na Starym Kontynencie gra ma się pojawić w sklepach pod koniec miesiąca. Warto jednak wcześniej zapoznać się z nowymi przygodami boga wojny. Oczywiście zachęcamy was do napisania kilku słów na temat tej wersji demonstracyjnej kiedy już się z nią zapoznacie. Kratos jak zwykle nie daje szans konkurencji?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Na razie przeszedłem niewiele, ale ciągle nie mogę się nadziwić, że taką garfikę generuje ta niepozorna maszynka. Nie powiem, że wygląda to jak GoW2 na PS2, bo jest troszkę inne, ale że wygląda lepiej niż GoW1 na PS2 to już mogę powiedzieć :)Obawiałem się trochę przeniesienia sterowania na PSP, ale wyszło idealnie. Wracam grać.

  2. Demo przeszedłem już daaaaaaawno temu. Jest kozackie. Na ebay jest gra już dawno dostępna i ciągle zerkam na nią, ale świadomość matury mnie przygniata. 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here