Czy Crackdown może być jeszcze lepszy? Wygląda na to, że tak, bo zawartość nowego kontentu do gry zapowiada się bardzo ciekawie. Serwis Team Xbox przyjrzał się bliżej dodatkom jakie przygotowało do gry Realtime Worlds. Kontent został podzielony na trzy części – darmowy update do gry, płatny „Premium Pack” oraz bezpłatny zestaw dodatków do głównego trybu gry. My przedstawimy wam to, co najistotniejsze.

Zacznijmy od aktualizacji gry. Do głównych poprawek można zaliczyć głośniejsze sygnalizowanie obecności orbów, jednak musimy zdobyć przynajmniej 80% orbów sprawności, lub 50% ukrytych orbów, aby te brakujące informowały nas o swoim położeniu. Dodatkowo, aktualizacja usprawni pracę kamery, precyzję celowania, detekcję kolizji czy takie drobnostki jak lepszą widoczność wywoływanych przez gracza wybuchów (teraz będzie je widać nawet z drugiego końca mapy. Oprócz tego nasz agent nauczy się uderzać z impetem w ziemię, aby ogłuszać w ten sposób przeciwników.

Bezpłatny dodatek, nazwany „Free-For-All”, doda do gry możliwość „cheatowania”. W dowolnym momencie będziemy mogli wykorzystać zaproponowane przez twórców kody do gry. Dla przykładu, nasz agent będzie mógł skakać na jeszcze dalsze odległości, szybciej pływać, uzyska dostęp do niekończącej się amunicji, czy w chwilę podbuduje swoje statystyki – o utworzeniu góry beczek na szczycie wieży Agencji i możliwości wysadzenia ich w powietrze nie wspominamy. Oprócz tego w garażu będziemy mogli przechowywać wybrane przez nas samochody – nie tylko te, które oferuje Agencja.

Płatna paczka – “Getting' Busy Bonus Pack”, za którą przyjdzie nam zapłacić 800 Punktów Microsoftu, zaoferuje nam z kolei 3 nowe pojazdy (buggy, super-szybki samochód jednoosobowy oraz kolejny opancerzony wóz), 5 nowych broni (w tym Mini-Gun), oraz 5 trybów gry.

Oprócz tego gracze uzyskają dostęp do kolejnych Achievementów – punktów będzie do zdobycia łącznie 350 (wliczając Premium Pack). Jeśli nie zdecydujemy się na kupno płatnego kontentu, będziemy mogli sprawdzić jego zawartość w trybie cooperative, pod warunkiem, że osoba, z która gramy zakupiła uprzednio Premium Pack. Nie wiemy kiedy dodatki zawitają na Marketplace.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. prawdę mówiąc też miałem nadzieje na wyspę. . . ale. . zauważcie że płatna to darmowa + dodatkowe sprawy. Z samochodami to nie wiem czy tak fajnie – i tak prawie cały czas biegam. . . a broń. . Świetlik wystarcza 😉

    • Z samochodami to nie wiem czy tak fajnie – i tak prawie cały czas biegam. . . a broń. . Świetlik wystarcza 😉

      Obcy ma racje! Przy 100 punktach sprawności fizycznej poruszanie się „na piechotę” jest przyjemniejsze niż jazda kichowatym wózkiem;D Samochodem nie przeskoczysz mapy w kilka minut. . . 😉

  2. A co do broni to praktycznie ich nie używam, przy 100 punktach siły półobrót wystarczy. . . no może od czasu do czasu granat z dodatkowym ładunkiem (takie czerwone);D

  3. Ja tam uwielbiam SUVa 😀 jak kogoś interesuje to na stronie microsoftu są wypisane juz nowe „osiągnięcia”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here