Chociaż kieszonkowa edycja Full Auto 2: Battlelines na rynku zadebiutuje dopiero wiosną 2007 roku, nie należy się zbytnio martwić. Jak zapowiedziano, twórcy przygotowują kilka bonusów dla przyszłorocznych nabywców ich wyścigowego dzieła. Użytkownicy PSP w zamian za dodatkowe oczekiwanie otrzymają nowe samochody i trasy, które powinny umilić zabawę wszystkim wirtualnym rajdowcom.

Full Auto 2: Battlelines to kontynuacja wyścigowego projektu zapoczątkowanego na X360. Program umożliwia pokierowanie jednym z trzydziestu dostępnych samochodów, za kółkiem których doprowadzisz swojego kierowcę na szczyty kariery. Jednak rajdy nie należą do normalnych – aby wygrać w boju, zmuszony będziesz użyć broni zamontowanej na swoim czterokołowcu. Znajdziesz tam takie zabawki, jak wyrzutnie rakiet, albo moździerz. Dodatkowo każdy z pojazdów można dowolnie modyfikować – począwszy od koloru samochodu, a na doborze przyczepionej broni kończąc.

Całość polana jest bardzo ładną oprawą wizualną i realistycznym modelem fizycznym, dzięki któremu krwawe wyścigi nabiorą nowego wymiaru.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here