Pod koniec zeszłego roku opisaliśmy doniesieniatajemniczego informatora, który twierdził, że Elektronicy pracują już nad drugą częścią gry Boom Blox. Dziś informację tę potwierdza Hollywood Reporter. Według redakcji tegoż już na wiosnę tego roku zobaczymy w sklepach kolejną odsłonę tej produkcji. Oczywiście zagramy w nią na Nintendo Wii. Tym razem największą nowością ma być rozbudowany tryb multiplayer. Bawić możemy się także samemu. W tym przypadku czekać na nas ma 400 plansz, a wśród nich takie, które rozegramy w kosmosie czy pod wodą. Jakiś czas po premierze Boom Blox Bash Party prawdopodobnie pobierzemy do niego dodatkowe etapy w formie mikrododatków.

Niestety informacji tej nie potwierdza firma Electronic Arts, ale kilka słów na temat gry powiedział sam Steven Spielberg, który swoim nazwiskiem firmował jej poprzednią część. W sieci pojawiły się także dwie pierwsze fotki z tego tytułu. Za kilka chwil zobaczycie je obok naszej wiadomości, którą kończymy wypowiedzią Spielberga.

Boom Blox Bash Party to szalone, towarzyskie przeżycie. Wiemy, że rodzimy i ich znajomi z przyjemnością grali razem w oryginalne Boom Blox. Zdecydowaliśmy się więc dołączyć bardziej wybuchowe przeżycie multiplayerowe do Boom Blox Bash Party” – mówił znany reżyser. My natomiast mówimy, że koniecznie powinniście sprawdzić recenzję pierwszej odsłony tej produkcji. To naprawdę przyzwoity tytuł, o którym poczytacie w tej części Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here