W co się gra w Wielkiej Brytanii? Jak zwykle z informacją spieszą niezawodni panowie z Gfk Chart-Track. W tygodniu kończącym się 16 kwietnia najchętniej kupowaną grą jest Zumba Fitness, która kolejny raz jest numerem jeden. Srebro wędruje do LEGO Star Wars III: The Colne Wars. Przygody Alcatraza w Nowym Jorku spadły na trzecią pozycję – najwidoczniej szał na Crysis 2 zaczyna powoli mijać. W połowie stawki jurny tygrys… pardon golf z Tigerem Woodsem oraz Homefront. Pierwszą dziesiątkę najchętniej kupowanych gier w UK zamyka Black Ops oraz Shift 2.

Warto zaznaczyć, że do zestawienia powrócił Bulletstorm, którego znajdziemy na miejscu 16. Poniżej pełne zestawienie TOP 10 najchętniej kupowanych gier w Wielkiej Brytanii za tydzień kończący się 16 kwietnia. Jako bonus wideo z sesji w grę Zumba Fitness. Od samego patrzenia schudłem z pięć kilo!

1. Zumba Fitness

2. LEGO Star Wars III: The CLone Wars

3. Crysis 2

4. FIFA 11

5. Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters

6. Homefront

7. Pokemon Black

8. Pokemon White

9. Call of Duty: Black Ops

10. Shift 2: Unleashed

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  • A wiecie, że na Discovery był program w ktorym mówili, że anglicy mogli oprzeć się Hitlerowi dzięki temu, że jedli Fish&chips?

   Tak olejem od nich walilo ze niemieccy piloci mdleli?

   • Tak olejem od nich walilo ze niemieccy piloci mdleli?

    to znany historyczny fakt i nie ma się z czego śmiać. Dzięki połowom ryb Brytyjczycy mimo intensywnych bombardowań, blokady itd nie mieli problemów z żywnością. Sam Churchill interesował się połowami jako rzeczą strategiczną dla przetrwania Wielkiej Brytanii.

    Tak olejem od nich walilo ze niemieccy piloci mdleli?

    Nie zdążyliby zemdleć tak dostawali w dupę.

    • Nie zdążyliby zemdleć tak dostawali w dupę.

     No nie wiem czy tak znow dostawali. Wlasciwie dopiero jak zmienili taktyke. No ale fakt ze radary im zycia nie ulatwialy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here