Two Worlds II miało swoją premierę w Polsce i większości krajów Europy kilka miesięcy temu. Do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych gra trafiła pod koniec stycznia , a Wyspiarze dostaną TW2 w tym miesiącu.. Niestety brytyjscy gracze, którzy zamówili, albo będą chcieli kupić wypasioną edycję kolekcjonerską będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Dlaczego? Ponieważ cały transport z Chin został uszkodzony. Pan James Seaman z TopWare oświadczył, że niektóre elementy, które miały znaleźć się w pudełku zostały zniszczone i nie mogą trafić do fanów gry.

Tak więc TopWare oświadczył, że nowa dostawa TW2 zostanie przetransportowana do Wielkiej Brytanii droga powietrzną. Niestety premiera została przesunięta z 18, na 25 lutego.

A jak się mają sprawy z Two Worlds II w Stanach Zjednoczonych? SouthPeak Games, czyli wydawca gry na amerykańskim rynku donosi, że w dniu premiery, czyli 25 stycznia największą popularnością cieszyła się wersja na konsolę Xbox 360 i w niecałe 24 godziny wyprzedano połowę zapasów gry, a sklepy już żądają nowych dostaw. Informacja ta powinna dać do myślenia tym, którzy jakoś niechętnie podchodzą do konsolowych wydań swoich gier.

Poniżej możecie obejrzeć materiał wideo prezentujący edycję „Royal” Two Worlds II. Ostrzegam, że jeśli nie chcecie przeżyć traumy to oglądajcie tylko pierwsze 4 minuty i 55 sekund. Powtarzam 4:55, a potem wyłączcie! Zaklinam was!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

12 KOMENTARZE

   • Chyba swoja dennoscia 😉

    Przynajmniej ci od TW nie musieli czołgać się do Agory i żebrać o fundusze na sequel. Bycie pupilkiem PGP (Prawdziwych Graczy Polaków) jest fajna zabawą, ale pieniędzy nie przynosi.

  • Niezły debiut w US top. 10. Teraz nieudaczniki CDP sie chlastają że nie pomyśleli o konsolach .

   no coś ty Oni sa z siebie bardzo zadowoleniA wideo po 4:55 odebrało mi dzieciństwo wy bydlaki ;( 😀

 1. Niech ktos powie, ze ten gosc to prowokacja. Poniewaz widzialem juz wiele takich filmikow, gdzie nolife’y rozpakowuja swoje gry i w pewnym momencie przestalem odrozniac wyglupy od rzeczywistych ekscytacji z otwierania pudelka z gra.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here