W ramach nie do końca dla nas zrozumiałej kampanii reklamowej sieć barów Burger King od dłuższego czasu promuje postać Króla – inaczej mówiąc, mężczyznę w masce w królewskich ciuchach, który pojawia się w najbardziej zaskakujących miejscach.

Teraz postać Króla trafi do gry komputerowej na Xboxa 360, którą za niecałe 4 dolary będzie można kupić w Burger Kingu. Wnioskując z trailera, Sneak King będzie dość nietypową skradanką, choć, mówiąc szczerze, trudno wyczuć o co chodzi autorom. Zobaczcie sami oficjalny trailer:

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. W sumie zabawne. Klimat taki jakby conajmniej prowali zrobić coś w stylu Hichikoka. Skutecznie naśmiewają sie z poważnych produkcji tego typu. I nie przesadnie nachalna reklama przy okazji. Nie dałbym nawet tych 4 dolców za to ale też istnienie tego mi nie przeszkadza 🙂

  2. te gry to chyba mieli dodawac do zestawow a nie sprzedawac luzem (choc moge sie mylic) niezaleznie od tego jak jest wolalbym soczystego podwojnego woppera niz te dodatkiszkoda ze burger king wyszedl z naszego kraju bo w swiecie fast-foodow zdecydowanie jest krolem

  3. U nas nie ma już Burger Kinga (i dobrze, moim zdaniem mieli kanapkigorsze niż McD), ale gra wygląda na gównanie połączenie MGS z Simami. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here