Jeżeli miarą medialnego sukcesu gry wideo jest wrzask ultraprawicowej telewizji Fox News to Bulletstorm od People Can Fly trafił w doborowe towarzystwo (razem np. z Mass Effect). Tym razem Fox wyciągnął naprawdę spory kaliber i wysmażył na swojej witrynie internetowej newsa o tym, że gry wideo mogą zrobić z młodych graczy… gwałcicieli. Za przykład wzięto nadchodzącą wielkimi krokami grę Bulletstorm. Co wzbudziło aż tak wielkie przerażenie i popłoch u dziennikarzy stacji, że przestali na chwilę pluć na Biały Dom, prezydenta Obamę i Demokratów? Ktoś przyjrzał się grze i ze zgrozą ujrzał nazwy tak zwanych „Skill Shotów”, a co tam mamy? Jest „Gang Bang”, „Topless” i inne przerażające nazwy. Fox News wezwał nawet ekspertów, aby pochylili się nad problemem i wydali opinię.

Zaproszona przez Foxa pani psycholog Carol Lieberman prosto z mostu zaatakowała gry wideo oskarżając je o wzrost przemocy na tle seksualnym.

W jednym z newsów (amerykański serwis) dotyczącym tej afery napisano, że według statystyk FBI ilość gwałtów w ostatnich dwóch dekadach zmalała. Tego oczywiście Fox News nie zauważył. Pewnie by im to nie pasowało do materiału o Bulletstormie.

A tak na marginesie według witryny PFC większość tych paskudnych, ociekających brudnym seksem nazw dla „Skill Shotów” wymyślił pracujący nad grą Szwed Arcade Berg. Tak więc jakby co to Fox News niech wini naszych północnych sąsiadów!

Do premiery Bulletstorma już tylko 15 dni. Do tego czasu gramy cały czas w demo, ale nadal nie jestem w stanie zrobić więcej niż 12 tysięcy puntów. Chyba naprawdę łamaga ze mnie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

 1. W Kingpinie była opcja multiplayer ukryta pod nazwą gangbang. Swoją drogą powinien ktoś pomyśleć o drugiej części. Wspaniałe, mięsiste dialogi spowodowałyby opad szczęki u biednych i wrażliwych dziennikarzy z Fox News.

  • a co to jest ganbang?

   Nie wierz im. Nie pytaj. Nie chcesz tego wiedzieć. Przynajmniej nie tu i nie teraz. A co do FOX. . . po raz kolejny moja reakcja wyglądała tak: http://wd4. photoblog.pl/np2/201012/B3/82843773. jpgBłagam, tylko nie piszcie, że oni w to naprawdę wierzą.

  • Ech. . . Fox NewsMieli problem z umiejscowieniem na mapie Egiptu http://lezgetreal. com/wp-content/uploads/2011/. . . -EGYPT. jpgAle co się dziwić skoro tak komentują wydarzenia w Egipcie:”This guy from the Muslim Brotherhood. whose name is Kamal Al ‚something Egyptian’, says that. . . „Trzeba jednak Amerykanom przyznać, że potrafią się z własnej ignorancji nabijać: http://www.youtube. com/watch?v=3q_iqrvnC_4&pla. . . 74272B40DA

   a co to jest ganbang?

   Wikipedia w tym wypadku to aż nadto: „rodzaj seksu grupowego, [. . . ] czasami kończy się bukkake. ” A na serio to kimkolwiek jesteś daj sobie spokój, bo albo jesteś zwykłym przygłupem, albo marnym prowokatorem.

 2. Wikipedia w tym wypadku to aż nadto: „rodzaj seksu grupowego, [. . . ] czasami kończy się bukkake. ”

  Valhalla uczy, kształci, wychowuje i uświadamia młodzież 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here